Ахмад Ахмедов розповів, як Дагестан розпочне розвал росії

Президент Всеукраїнського конгресу народів Дагестану Ахмад Ахмедов розповів, чи вірить він у те, що розвал росії розпочнеться з Кавказу, і пояснив, що для цього потрібно.
Читать на русском
Ахмад Ахмедов

Про це він розповів у авторській програмі Валерія Савчука «Різні люди».

«Я більше нічого не хочу так, як деокупації Дагестану. Звісно ж, вірю. Коли це може статися? Коли ми зможемо забезпечити сили опору зброєю, володінням тих чи інших технічних нововведень ведення бойових дій, коли ми зможемо створити досить велику кількість диверсійних груп усередині Дагестану для того, щоб знешкодити російські окупаційні сили, місця дислокації», - стверджує Ахмад Ахмедов.

За його словами, знадобиться 3 дні, щоб дагестанці вибили росіян із цього регіону, бо вони знають, наскільки боягузливий і слабкий окупант. Росіяни, наголошує гість програми, - це не українці, які захищають свою батьківщину, це окупанти, які прийшли на чужі землі, і вони підуть із них, щойно буде загроза життю.

Можна сказати, розмірковує він, що 30% дагестанців служать росії, керують Дагестаном, є їхніми ставлениками, а 70% - це ті, які підтримають бунт, хоча у розрахунках може бути і помилка, оскільки москва чудово вміє промивати мізки, і в результаті народ просто перебуває в омані.

«У нас люди або посаджені, або вбиті, або в бігах, це ті люди, які могли б керувати республікою, заробляти, розвивати її. Нам не дадуть цього. У нас усі прийшли в Дагестані сьогодні, починаючи від глави республіки, генерал-губернатора, закінчуючи будь-яким постом, де є зацікавленість окупаційних сил. Ну, ви повинні зрозуміти і ми повинні усвідомити, що ми – окупований народ. На що ми маємо право? Тільки служити, іншого сьогодні дагестанцям не дадуть», – пояснюють Ахмад Ахмедов.

Як повідомляла Politeka, Золотарьов назвав поточні проблеми на фронті: піхота, командування та резерви.

Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, чи готують росіяни наступ на Запоріжжя.


Якщо фінансування залишається таким ж, то ми наступного року будемо теж втрачати території і людей, – експерт

Більше не страшно говорити про проблеми: як житомирські ліцеїсти вчаться захищати свої права через омбудсманів

Браконьєрський "улов" на 700 тисяч: на Кам’янському водосховищі затримали промислове судно

Зброя для України та санкції проти Росії: про що Кличко говорив з європейськими політиками в Брюсселі на саміті ЄНП

Юлія Тимошенко: Влада зобов’язана збільшити пенсії 9 мільйонам літніх людей, адже вони втричі менше за мінімальний прожитковий рівень

Замість церемонії "Оскар" передові позиції ЗСУ: актор Шон Пенн та Андрій Єрмак зустрілися з військовослужбовцями 157-ї ОМБр

5 штурмова бригада отримала партію генераторів від «Української команди», - Палатний

Поділ як випробувальний майданчик: як знання студентів допоможуть розвантажити вулиці району

Майже півтора мільйона збитків за 14 дубів: на Рівненщині браконьєри поглумилися над заповідним лісом

Заяви могли коштувати позицій на фронті: відкрито провадження проти Безуглої — Тарута

Два кілометри сіток та 400 кг риби: на Полтавщині затримали «промислових» браконьєрів

Українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, які обманювали громадян країн ЄС: подробиці резонансної справи

«Це підручник військової психології»: експерт розповів, як покращити мобілізацію вже зараз

Війна проти природи: екологічні збитки України сягнули астрономічних 6,4 трильйона гривень

Європейські лідери мають брати приклад із Кирила Буданова — західні аналітики

Палатний: «Українська команда» передала енергоємні генератори 429 бригаді «Ахіллес» Сил безпілотних систем

Суд проти бездіяльності: у Коростені чиновників змусять нарешті позначити межі річок та свердловин

Майбутні олімпійці під дахом торгового центру: як київська молодь заряджалася на перемоги

Від фронту до бібліотеки: чому Герой України Олександр Півненко відвідав головну дитячу бібліотеку країни

Показати ще