Ахмад Ахмедов: Багато моїх учнів, спортсменів, пішли з лав Збройних сил росії, розірвали контракти

Президент Всеукраїнського конгресу народів Дагестану Ахмад Ахмедов заявив, що дагестанці виступали проти війни, але вийшло так, що або на фронт і з грошима, або до в'язниці і без них.
Читать на русском
Ахмад Ахмедов

Про це він розповів у авторській програмі Валерія Савчука «Різні люди».

Як пояснює гість програми, кремль не дає Дагестану розвиватися, там немає заводів, фабрик, тільки море, якому вони не господарі, дагестанців перетворюють на обслуговувальний персонал росіян, і єдиний соціальний ліфт – це служба в армії.

«Багато моїх учнів, спортсменів, пішли з лав Збройних сил росії, розірвали контракти, дехто з моїх спортсменів отримав навіть тюремний термін. Тому що вони знають, що я тут, що я їх не обдурю, що буду з ним чесний, як завжди був у своєму житті. Але є ті, що йдуть, є ті, які шукають легких грошей, є ті, які намагаються очистити себе від кримінальних справ, які сидять у в'язницях», – розповідає Ахмад Ахмедов.

Водночас, нагадує він, у Дагестані проходили пікети проти мобілізації, протестували не лише жінки, там була величезна кількість людей, їх затримали, винесли 400 тюремних вироків. Отже, констатує гість програми, багато дагестанців налаштовані проти війни, але їх ваблять виплати за службу.

«Я не можу знати точних цифр, вони постійно змінюються, їх постійно збільшують. Нестача людей, гарматного м'яса призводить до того, що ця планка постійно зростає. Але я знаю, що в російській армії сьогодні зарплата вища, ніж в американській. Незважаючи на те, у якому положенні ця країна знаходиться, нижча країна, розвалена, без доріг, без умов життя, без інфраструктури, але при цьому військовим зарплату зробили вищою», - зазначає Ахмад Ахмедов.

Як повідомляла Politeka, Бюн повідомила, що поки що немає чіткого рішення про закінчення війни.

Також Politeka писала про те, що Бондаренко пояснив, як розуміти позицію Трампа щодо України.


Поплавський презентував освітній застосунок «Університет у смартфоні» – персональний AI-асистент і навчання 24/7

"Українська команда" передала машину швидкої допомоги 143 ОМБр, - Палатний

Арсеній Пушкаренко: Рішення ЄС щодо надання Україні 90 мільярдів євро фінансової підтримки є фундаментальним

Юлія Тимошенко: Захистити малих підприємців – справа принципу

Велика геополітична піар-гра: Микола Томенко пояснив, у чому справжня ціль мирних переговорів

Береги «в тумані»: чому екоінспектори тягнуть Здолбунівську мерію до суду через примарні межі громадської землі

"Непублічна, але дуже професійна людина": військовий журналіст розповів про генерала Поклада на тлі кадрових змін до СБУ

Топовий фахівець у сфері контррозвідки: стало відомо, чому рф розгорнула інформаційну кампанію проти Олександра Поклада

Новорічні свята разом із розвідниками: фонд «Надія» та Валерій Дубіль передали підрозділам ГУР техніку та медичне обладнання

Майже 13 мільйонів на тиждень: екоінспектори підбили підсумки передноворічних рейдів

"7 чудес України" на YouTube: Микола Томенко запускає офіційний канал і оголошує війну "піратам"

Народний депутат Костенко: Альтернативи Малюку на посаді голови СБУ немає

Від маленьких рукописів до великої літератури: як всеукраїнський конкурс шукає нових зірок серед українських дітей

Омегівці за грудень серйозно зменшили кількість ворожих БПЛА та укриттів

«Герої в окопах, а мародери — у мантіях»: Микола Томенко назвав головних невдах та циніків 2025 року

Politeka вітає всіх українців з Новим роком

Представники малого та середнього бізнесу закликають запровадити мораторій на підвищення податків для ФОП

"Любити Україну в глибину власної кишені": Микола Томенко розповів, як він та його команда допомагали країні у 2025 році

Валерій Дубиль та фонд "Надія" здійснили 370-ту місію на фронт: захисники запорізького та харківського напрямків отримали допомогу

Показати ще