Тарологиня Олена Бюн розкрила плани Трампа: "Головна мета"

Тарологиня Олена Бюн заявила, що зараз повністю вірити всім заявам Трампа не можна, оскільки це все для виборів.
Читать на русском
Олена Бюн Олена Бюн

Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Як насправді відбулася зустріч Володимира Зеленського та Дональда Трампа. Чи пообіцяв Трамп підтримку?

Ну, насправді йому зараз не до України, не до війни в Україні. Зрозуміло, я вже багато разів говорила, Трамп має головну мету – перемогти на цих виборах.

Зустріч відбулася збалансована. Ось якщо перед цим був нюанс того, що фиркали, Трамп фиркав, це все було теж ніби зроблено не випадково, і не було приводу для того, щоб в інформаційному просторі піднімати цю ситуацію щодо цього заводу і того, що там було… Тут вдалося балансувати Зеленському та Трампу під час бесіди.

Тобто ніби для них двох вона пройшла нормально навіть з погляду того, що Трамп має такі висловлювання. Але насправді тут рано робити висновки, карти кажуть. Трамп може говорити зараз будь-що, бо головна мета – перемогти.

Можливо, у цій розмові було досягнуто якихось таємних домовленостей? Чи взагалі були такі питання?

Ну, перша карта каже, що такі таємні домовленості – ні. Ну, обговорювалася, можливо, допомога, підтримка, але все розмите. Тут, знову ж таки, карти кажуть, що не можна робити на це ставку. Щодо виборів – йде повна непередбачуваність того, як вони підуть. Тому тут навіть зарано це обговорювати.

Як повідомляла Politeka, Кушнір висловилася про конфлікт навколо поїздки на завод до Пенсільванії.

Також Politeka писала, що Атаманова розповіла про таємне пророцтво для України від Тараса Шевченка.


На презентації у Києво-Печерській лаврі Християнський корпус представив законодавчуініціативу щодо працевлаштування ветеранів

Технології, люди та безперервний вишкіл: як воює спецпідрозділ "Омега"

Поблизу Житомира підприємство заплатило понад пів мільйона за брудну воду у річці Гнилоп’ять

Відсутність патріотичного виховання: Микола Томенко розкритикував ініціативи МОН та закликав провести Урок національної гідності

Масова вирубка та отруєння річки: Держекоінспекція підрахувала вартість шкоди, завданої українській природі

Путін для себе визначив альтернативу – війна або смерть, – Микола Томенко

Паразити в судах та прокуратурі: Олександр Мороз розібрав внутрішню війну Олени Думи проти корупційної системи

Людмила Герасименко розкрила правду про податкові перевірки: чи зможе ДПС зазирнути у "минуле життя" бізнесу після 1 серпня?

Спорт для дітей та турбота про ветеранів: як команда Миколи Томенка "Рідна країна" підтримала мешканців Прикарпаття

«Наслідки відчує вся родина»: журналістка розповіла, які обмеження готують для ухилянтів

Андрій Разумовський став новим в.о. міського голови Луцька

У Подільському районі Києва провели просвітницький захід «Правосвідомість»: захист житла, державні програми та цифрові сервіси

У Києво-Печерській Лаврі представили нове об’єднання бойових підрозділів — Християнський корпус

Вуличною мобілізацією ми не виграємо війну, – Микола Томенко

«Фенікс» із американської пустелі: Микола Томенко розкритикував встановлення скульптури з Burning Man у центрі Києва

Масштабне дослідження світових інструментів відповідальної гри: чому це цінно для України?

225-й ОШП наочно показав, чим закінчується похід російських окупантів в Україну

Пів тисячі судаків та конфіскація майна: на Одещині браконьєр потрапив у масштабні неприємності через масовий вилов судака

Від оборони до наступу: Микола Томенко назвав 7 кроків, як стерти «русскій мір» в Україні та просунути свої цінності у світі

Показати ще