Автор більшості пісень Повалій відповів співачці-зрадниці: «Ти - найстрашніша з ворогів»

Читать на русском
Автор більшості пісень Повалій відповів співачці-зрадниці: «Ти - найстрашніша з ворогів» Автор більшості пісень Повалій відповів співачці-зрадниці: «Ти - найстрашніша з ворогів»

Поет і композитор Євген Рибчинський, який свого часу написав для співачки-зрадниці Таїсії Повалій більшість україномовних пісень, висловився у соцмережах щодо їхньої співпраці та життєвої позиції колаборантки. Він назвав президента рф владіміра путіна "бісом", а Повалій - відьмою, яка продала російському диктатору душу.

"Якби, Таїсіє, я знав,
Що зрадиш ти свою Вітчизну,
Я б не пісні тобі писав,
А відхідну на твою тризну.
Бо ти для мене - труп живий,
і я сказати тобі мушу:
Твій путін - біс, зловісний вій,
Якому продала ти душу.
Цей нелюд всюди сіє страх,
А ти мов клята відьма нині
В московських сірих небесах
В своїй літаєш домовині.
Через таких як ти до нас
Прийшла страшна війна-повія
І твоїм голосом весь час
Повітряна тривога виє.
Ти пісеньки співаєш тим,
Хто вбити хоче Україну,
Хто вкрав у нас квітучий Крим,
Перетворив Донбас в руїну.
Я через тебе зрозумів,
Таїсіє, жахливу правду,
Що найстрашніший з ворогів -
Колишній друг, що тебе зрадив", -

написав поет і син поета.

Конфлікт між Повалій і Рибчинським розпочався задовго до повномасштабного вторгнення. У 2013 році, готуючись до авторського вечора у київському палаці культури "Україна", Рибчинський писав у facebook, що тоді ще народна артистка України Таїсія Повалій, яка стала популярна завдяки пісням його авторства, відмовилася безкоштовно виступати на його концерті, вимагаючи у автора суму в 20 тисяч євро.

Повалій, будучи тоді народною депутаткою України від партії регіонів, відмовилася коментувати цю ситуацію.

Роком пізніше, у 2014-му, Євген Рибчинський таки провів авторський вечір в палаці "Україна", а Повалій з більшістю регіоналів покинула країну.

Кількома роками по тому Рибчинський, вже будучи народним депутатом України, зареєстрував постанову, згідно з якою Таїсія Повалій і Ані Лорак позбавлялися звань народних артисток України. Постанова не набрала необхідної кількості голосів ВРУ 8 скликання.

Євген Рибчинський виступає на Донбасі перед бійцями ЗСУ

Напередодні повномасштабного вторгнення Повалій остаточно виїхала до росії, де отримала громадянство та публічно підтримала путіна. Під час інтерв’ю московському інтернет-виданню колаборантка вихваляла диктатора та закликала до захоплення всієї території України. Також вона намагалась дискредитувати українських захисників, які брали участь у боях за Київ.

Верховна Рада України 20 серпня проголосувала за законопроєкт про позбавлення державних нагород зрадників України, зокрема Таїсії Повалій та Ані Лорак.

У вересні 2023 року Повалій на запрошення терориста Леоніда Пасічника виступила на концерті у тимчасово окупованому Луганську. Тоді зі сцени вона висловилась на підтримку російських загарбників та героїзувала їхню учать у війні проти України.

У лютому 2024 року Служба безпеки України повідомила про заочну підозру колишній депутатці від партії регіонів. Про це повідомляв пресцентр СБУ.

На початку вересня 2024-го Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду з метою конфіскувати у співачки Таїсії Повалій рухоме та нерухоме майно. Про це стало відомо із офіційної заяви на сайті Мін’юсту.

Нагадаємо, поет і композитор Євген Рибчинський є автором таких хітів Повалій як "Просто Тая", "Чортополох", "Цей дощ надовго", "I love you", "Не питай мене чому", "Буде так" та багатьох інших.



Міністр оборони – це начальник тилу, це орган постачання, – Олег Старіков

Ракетний удар повністю знищив завод UKRTAC та склади, – засновник компанії Дангадзе

Добровольчий підрозділ «Загони Буданова» ліквідували в Самарі російського авіаконструктора, причетного до ударів по Україні

Цей простий вибір у нас відібрали, – Михайло Шейтельман про неможливість провести вибори в Україні

Феномен без продюсерів та мільйонів: як проста дівчина з Чернігівщини YUDYTSKA підкорила елітні сцени світу та чому вона повернулася в Україну

Відставка Михайла Федорова: які нові посади можуть йому запропонувати

Візит високого гостя у Дніпрі: Посол Бельгії на власні очі побачив, як екоінспектори рахують трильйонні збитки від війни

Людмила Ковалевська про кадрові ротації: влада має вийти на відкритий діалог із суспільством

Тиждень екологічного контролю: браконьєри «нагріли» природу майже на 8 мільйонів, а на Рівненщині та Кіровоградщині викрили масштабні лісоповали

Волонтери «Української команди» передали бійцям «Артану» мобільні електростанції, - Палатний

Жахливий ракетний обстріл на Виноградарі: очільник Подільського району приїхав до зруйнованого дроном будинку та розповів, як людям отримати гроші на ремонт

Історичне голосування в Раді: Микола Томенко розповів про появу першого «коаліційного» прем'єра Корецького

«Чорні лісоруби» влаштували масштабну вирубку на Рівненщині: знищено майже 800 дерев, завдано збитків на 5,6 мільйона

Нерівний бій із фантастичним фіналом: «Омега» дроном-камікадзе спопелила російський ЗРК «Тор» за 25 мільйонів доларів

Оберіг для Буданова: історія про унікальну вишиванку очільника Офісу Президента, яку тепер зможе побачити кожен українець

Фінансовий урок за халатність: держпідприємству довелось заплатити 402 тисячі гривень за спиляні браконьєрами дерева на Рівненщині

Від Львова до Харкова: українці вийшли на вулиці через відставку Михайла Федорова

Популяризація історії: Микола Томенко пояснив, як відбитись від пропаганди і «руского міра»

Обговорили обміни, полонених і повернення дітей: Голова Координаційного штабу зустрівся зі спецпредставником Папи Римського з питань України

Показати ще