Юлія Тимошенко: Дефіцит бюджету Сил оборони можна подолати без підвищення податків для людей

Поповнити доходи оборонного бюджету можна, не підвищуючи податки для українців. Для цього потрібно мати знання, політичну волю та керувати країною.
Читать на русском
Юлія Тимошенко

У цьому переконана лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Вона розкритикувала законопроект про чергове підвищення податків, який намагається протягнути провладну більшість, щоби за рахунок людей поповнити бюджет для фінансування армії.

«Є пряма підозра, що фінансовий ресурс для армії, запланований на рік, витратили за півроку внаслідок гігантської корупції та такого ж за масштабами непрофесіоналізму, а тепер планують закрити цей провал додатковими податками з людей», – зазначила Юлія Тимошенко у своєму відео на Youtube .

Як уже повідомлялося, «Батьківщині» вдалося завадити владі ухвалити закон про збільшення податків, проте лідер фракції припускає, що влада не відмовилася від ідеї виправити власні помилки за рахунок працюючих людей та ФОП. Тому колишній прем'єр разом із командою розробили ефективний план наповнення бюджету перемоги без збільшення поборів із людей.

Збільшення податків, за її словами, не вирішить проблему фінансування армії: "Це принесе лише 30 мільярдів до бюджету за потреби 500 мільярдів". Отже, необхідно шукати ефективні джерела фінансування оборонного бюджету. Для цього необхідно:

1. Створити рівні умови оподаткування для всіх та припинити «кришувати» тіньову економіку, це дасть бюджету додаткові 700 мільярдів гривень.

2. Змінити модель роботи Нацбанку України, це дасть бюджету додаткові 100 мільярдів гривень.

3. Навести лад із контрабандою на митниці та стягувати податки з грального бізнесу (40 мільярдів гривень щорічно).

4. Ініціювати отримання доходів від заморожених активів РФ, що дасть бюджету додаткові 140 мільярдів гривень.

5. Розпочати переговори щодо списання зовнішніх державних боргів України, це дасть бюджету додаткові 70 мільярдів гривень.

«Я вкотре повторюю – ми завжди готові допомогти. У нас професійна команда, яка здатна попунктно розповісти, як керувати країною, економікою, як вести переговори та взагалі працювати на благо людей, а не жахати їх черговими підвищеннями податків, цін, тарифів чи якихось ще «новацій», – резюмувала Юлія Тимошенко .


Новий виклик для Києва: Людмила Ковалевська розповіла про катастрофічну ситуацію з дорожньою інфраструктурою

Спорт як ліки для душі та тіла: ветерани та їхні родини отримають нову потужну підтримку в Києві

Кінець епохи «невидимих» порушень: як дрон на Житомирщині вистежив лісоруба на підводі

Від руйнування до зеленого майбутнього: стартував ІІ Міжнародний конкурс для юних захисників планети

Столицю не включили до «плану енергетичної стійкості», це працює не проти політичних опонентів, а на ворога», - експерт

Київ вчасно подав уряду пропозиції до плану енергостійкості та представив їх на засіданні РНБО, – Петро Пантелеєв

Підозрюванного у коррупції ексочільника ДПСУ Дейнека призначили командиром бойового підрозділу — ЗМІ

Тарас Висоцький: Держава робить агрострахування доступним для українських виробників

Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Апарат ШВЛ, дефібрилятори та інфузомати: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк передали обладнання Київському онкоцентру

Крах планів ворога у Запоріжжі: як спецназівці Артану влаштували окупантам справжнє пекло біля Степногірська.

Майже 2 мільйони за "чужу" сокиру: чому громада на Житомирщині змушена платити за браконьєрів

Під звуки сирен та у тісних укриттях: навіщо впливові польські благодійники приїхали на київський Поділ

Показати ще