Тарологіня Олена Бюн розповіла, чи турбується кремль через операцію ЗСУ на Курщині: «Їм дуже боляче»

Тарологиня Олена Бюн зробила розклад і заявила, що захід ЗСУ у Курську область – це удар під дих кремлю, але проблеми на окупантів також чекають і в Криму.
Читать на русском
Олена Бюн

Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

рф не вестиме переговори з Україною щодо територій у Курській області. «Свою територію ми ні з ким не обговорюємо». Про це сказав Лавров. Він також додав, що свою територію рф розцінює в 4 області України – Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську. Тобто вони дають зрозуміти, що готові втратити Курщину, щоб залишити ту територію, яку хочуть відгризти у нас. А про Крим Лавров чомусь не сказав. Дуже цікаво. Він уже натякає, що Крим не є російським?

Те, що вони кажуть, теж було у розкладі. Насправді там за картами йде вражене, сильно зачеплене самолюбство – те, що українські Збройні сили увійшли на їхню територію та зайняли певні області.

Ось коли вони кажуть, що ніби Курська, Білгородська, там, де знаходяться українські Збройні сили, все одно наплювати на свої території, насправді це вдягнена маска. Це чітко за картами. Насправді у них так болить, у них уражено самолюбство, їм дуже боляче, їм дали під дих. Але вони намагаються тримати марку та намагаються показувати, що насправді це їх не дуже непокоїть.

А давайте тепер подивимося, що з Кримом. З Кримом вони вже попрощалися? Власне, так. З Кримом – так. Тому що там бавовна, ось це все зараз посилюватиметься.

А вони попрощалися з Кримом, бо на них Туреччина натиснула? Чи вони розуміють, що не зможуть його довго утримувати?

Тут не скажеш, що він сам попрощався по цій карті. Чітке розуміння, що треба залишити його. Ну, тут є якийсь тиск, є. Не скажеш, що це теж Туреччина… Тут ніби збіг усіх обставин.

Як повідомляла Politeka, Атаманова розповіла, чи застосовує росія ядерну зброю.

Також Politeka писала про те, що Сейраш розповіла про внутрішню кризу в росії через операції ЗСУ на Курщі.


225-й окремий штурмовий полк: від оборони Харкова до Курської операції та боїв за Гуляйполе

Страшна ціна війни: за кожним числом ховається дитина, у якої відібрали майбутнє

Бійці 12 корпусу ЗСУ отримали від громади Києва ще понад 1600 безпілотників різних типів, - Кличко

Опитування: предстоятель ПЦУ Єпіфаній - найвідоміший серед українських релігійних лідерів

У Подільському районі передали державні нагороди родинам полеглих Героїв

Незаконна порубка на Житомирщині нанесла збитки на понад 2,5 млн гривень: Держекоінспекція спіймала «чорних лісорубів»

40 млн гривень за незаконний видобуток надр: на Львівщині підприємство компенсувало державі шкоду завдану екології

Допомогу на майже 7 мільйонів гривень отримав «Спецпідрозділ Тимура» ГУР від фонду «Надія» та Валерія Дубіля

Важлива допомога на тлі великого стресу: Людмила Ковалевська запропонувала киянам підтримку після прильотів

Ринковий нагляд без компромісів: Дмитро Заруба анонсував усунення законодавчих розбіжностей з ЄС

Доленосний Майдан, дух, історія та вайб: Людмила Ковалевська зворушливо розповіла, як Київ став головним містом її життя

«Тінь» провела благодійний концерт до четвертої річниці спецпідрозділу «Артан»

“Артану” – 4 роки. Президент Зеленський та генерал Буданов привітали воїнів ГУР із річницею створення спецпідрозділу

У пошуках довгострокової перспективи: Сергій Дацюк в ефірі Politeka Online розповів, як Україні знайти своє місце у новому світі

Трамп може почати нові бойові дії: Дмитро Співак озвучив жорсткий прогноз, що до Ірану

Україна та рф опинилися в різних галактиках: Дмитро Биков в ефірі Наталії Влащенко розповів, які сценарії чекають на росію далі

"Місто об’єднало сміливих": Кирило Буданов зворушливо згадав, як у хвилини смертельної небезпеки прокинувся дух стародавнього Києва

Глибока київська традиція: голова Подільської РДА Володимир Наконечний розповів про давні традиції святкування Трійці на Подолі

У серці Подолу відкрили виставку до 120-річчя Київської "Просвіти": як це було

Показати ще