Політтехнолог розповів, чи було б корисним інтерв'ю Такера Карлсона із Зеленським

Політтехнолог Михайло Шейтельман розповів, чому ОП відмовив Такеру Карлсону в інтерв'ю із Зеленським, яке дало б американцям необхідну інформацію про російсько-українську війну.
Читать на русском
Шейтельман

Про це він розповів у своєму блозі.

Насамперед експерт зазначає, що ось після інтерв'ю з путіним нам не потрібно було б це інтерв'ю із Зеленським, оскільки тоді ситуація виглядала б так, ніби це два рівні політики, ніби їх можна поставити на одну дошку і порівнювати.

«Зрозуміло, що це не так абсолютно, що Зеленський – один із лідерів вільного світу, вільно обраний президент вільної країни, а путін – жалюгідний вбивця, жалюгідний якийсь там диктатор із незрозумілого та далекого Сибіру. І, звичайно, їх порівнювати в жодному разі не можна, бо це порівнювати ще й агресора і того, на кого напали. Але зараз, коли інтерв'ю з путіним уже пів року вийшло, чому ні? Мало хто в кого коли брав інтерв'ю», - пояснює Михайло Шейтельман.

І от якби не було відмови з боку ОП, міркує експерт, це інтерв'ю виглядало б цілком нормально, Зеленський би не розповідав про Рюрика, про полоцьких князів, а Такеру Карлсону не довелося б перепитувати, про яке століття вони зараз говорять. За його словами, Зеленський би одразу окреслив, що говоритимуть вони про Україну та росію з моменту здобуття незалежності у 1991 році, і це було б конструктивно для американців.

«Офіс Президента спростував дані, що Зеленський дасть інтерв'ю Такеру Карлсону. Не обійшлося без того, щоб не підчепити Такера Карлсона. Сергій Никифоров, речник президента Зеленського, сказав наступне: «Пану Такеру Карлсону варто уважніше перевіряти свої джерела у ФСБ. У президента жодних інтерв'ю з Такером Карсоном не заплановано». Тобто звинуватили Такера Карлсона у співпраці з російською розвідкою. Ну, їм видніше», - підсумовує Михайло Шейтельман.

Як повідомляла Politeka, Дацюк заявив, що пройти вишкіл - це ще не підготуватися до війни, для перемоги нам потрібні західні технології.

Також Politeka писала, що Мусієнко оцінив новий пакет військової допомоги Україні від США на суму 150 мільйонів доларів.

https://youtu.be/9rWimrOX6Is


Польща затримує посилки «Укрпошти» без жодних пояснень: журналіст розкрив, що насправді відбувається

Загроза для Буковеля та Яремче: карпатські річки опинилися на межі екологічної катастрофи

Фосфати, азот і завалені приписи: суд скасував дозвіл на водокористування для підприємства, яке роками отруювало Гнилоп’ять

100 тисяч доларів за вбивство: Нацполіція затримала ключового фігуранта підготовки замаху на представника ГУР

Мери Києва та Вільнюса відкрили на київській Оболоні новий сквер та міст, побудовані за кошти литовців

У Яремче відкрили Пункт екологічного контролю для посилення захисту Карпат

Рахунок за екоцид: збитки українському довкіллю від війни перевищили астрономічні 7 трильйонів гривень

Історія брехні про «хатинку Медведчука»: Микола Томенко закликав правоохоронців покарати топ-олігархів, а не лише лісівників

Християнський корпус, фонд «Надія» та Валерій Дубіль доставили на фронт електробайки, Easy Pulse та детектори дронів

Надходження до бюджету від авіаційної галузі у 2025 році перевищили 702 млн грн — максимум за останні вісім років

На легендарному стадіоні пройшла масштабна «Олімпійська година на Подолі»

Є така еклезіологічна трохи різниця, – митрополит Олександр про ПЦУ і УПЦ

В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників

Історичні спекуляції та демарш нагород: Офіс Президента України жорстко відповів на рішення Варшави

Екоконтроль зсередини: як житомирська молодь досліджувала секрети екологічної безпеки та тестувала обладнання інспекторів

Відверта розмова про головний закон: Микола Томенко презентував у Черкасах книгу про Конституцію

Тріумф спецпризначенця: боєць спецпідрозділу «Омега» здобув золото на екстремальних перегонах KORDON RACE 2026

Екологічне лихо біля села Піщане: під Камінь-Каширським нелегально вирубали лісу на 6,3 млн грн

Мільйонні збитки та заяви до прокуратури: Держекоінспекція підбила підсумки великого екологічного тижня

Показати ще