Давид Сакварелідзе розповів про те, чому для України може бути вигідна перемога Трампа

Заступник генпрокурора України 2015-2016 років Давид Сакварелідзе заявив, що Трамп непередбачуваний, але путін своєю поведінкою та війною може його зачепити так, що отримає здачу.
Читать на русском
Давид Сакварелідзе

Про це він розповів у авторській програмі Валерія Савчука «Різні люди».

«А за нього ж не було війни, розумієте? Ну, складно сказати в такій ситуації, як він поводитиметься. Іноді мені здається, що гірше за те, що з нами сьогодні відбувається, коли ми пів року не отримували жодного патрона, нічого не може статися», - зазначає Давид Сакварелідзе.

Що у Трампа в голові, констатує він, сказати неможливо, він непередбачувана людина і заяви у нього суперечливі. Зокрема, згадує ексзаступник генпрокурора, коли путін напав на Україну, Трамп говорив, що це дуже розумний тактичний крок, він молодець, а зараз, виявляється, готовий бомбити москву і Пекін.

«Єдина моя надія на маніакальний егоцентризм Трампа, що я головний. Якщо путін начхає на нього, можливо, він розлютується, і тоді, можливо, всьому світу і нам пощастить, він якось, може, і дасть здачу. Може, й ні. Але коли путін у такому ослабленому стані, я не розумію, навіщо Трампу йому підігравати», - розмірковує Давид Сакварелідзе.

З іншого боку, зазначає він, нам буде важко в перші кілька місяців після можливої ​​перемоги Трампа, він намагатиметься зламати Зеленського, але й наш президент уже набрався досвіду, його ні Байден, ні путін не зломив і не змусив йти на поступки ще й до повномасштабної війни.

Як повідомляла Politeka, Бондаренко заявив, коли третій рік війна та стрес, у тилу масло у вогонь підливають скандали з ТЦК.

Також Politeka писала про те, що Ялі розповів, як результати виборів до Європарламенту відобразяться на допомозі Україні.


СБУ нарощує темпи ураження ворога: лідерство у рейтингу на фронті та посилення далекобійних ударів, - експерт

Чому влада не поспішає ввести відповідальність за прояви українофобії: Микола Томенко розповів про заблоковану петицію

Юлія Тимошенко: Нам вдалося змусити владу відмовитися від ідеї запровадження ПДВ для ФОПів

Штурмовики звільнили понад 480 кв. км. Рада може розглянути законопроєкт про Штурмові війська найближчим часом

Шевченко єднає Україну: У Подільському районі висадили дубову алею та провели велику толоку

Державний детектив у прямому ефірі: як 100 мільярдів доларів намагаються сховати в "конфіденційних угодах"

Філософія виживання: Дмитро Розенфельд в ефірі у Влащенко розкрив чи врятує нас легалізація зброї

«Чорні» рубки на Житомирщині, штрафи та позиви: за тиждень екологи нарахували збитків на 12 мільйонів

День довкілля на Подолі: толока, озеленення та спільна відповідальність громади

Кремлівські пропагандисти стали психічно хворими людьми: Наталія Влащенко та Рустам Солнцев розкрили шокуючі діагнози

В столиці розпочалася Громадська асамблея за участі фахівців Ради Європи щодо підтримки ветеранів та їхніх родин, - Кличко

Китайське «зло» та безпорадність Європи: Григорій Тамар в ефірі у Влащенко розповів про події, що змінюють карту світу

Технологічний "купол" для "Омеги": як портативна РЕБ рятує життя еліти Нацгвардії на найгарячіших напрямках

У Печерському районі Києва висадили 27 дубів Шевченка

Лагунін представив публічний звіт Укртрансбезпеки за 2025 рік: нові цифрові рішення та посилення контролю

У рф масово винищують корів через поширення ящуру: хакери отримали підтвердження

Диплом без НМТ та нова професія для тих, хто тримав небо: в Україні стартувала унікальна програма для ветеранів

Головний страх путіна та шантаж Ірану: Михайло Веллер на ефірі у Влащенко розкрив, чому сучасний світ важко хворий

70 мільйонів збитків: піщана мафія на Житомирщині "намила" гроші на крадених надрах

Показати ще