В Cosmolot заявили, що правоохоронці блокують можливість компанії сплатити податки: тиск на бізнес посилюється

Читать на русском
Cosmolot

Компанія Cosmolot заявляє, що прокуратура та інші державні органи штучно затягують питання з арештом рахунків компанії, щоб заблокувати можливості компанії сплачувати податки.

Про це повідомляється в заяві компанії Cosmolot.

Як зазначають в прес-релізі, Cosmolot має сплатити 1 000 837 722 грн податків за четвертий квартал 2023 року до 11 березня 2024 року. Відрахування податків компанія почала з гривневих рахунків і щодня сплачує по 100 млн грн. Проте гривні не вистачає для виплати всієї суми.

Ситуацію могли б врятувати залишки на валютних рахунках, але банки відмовляють конвертувати валюту для сплати податку через арешт рахунків правоохоронцями.

"Правоохоронці намагаються зробити так, щоб Cosmolot не сплатив податки. Зараз всі претензії БЕБ та інших структур не мають жодного обґрунтування. Але якщо компанія не сплатить податки за звітний період, силові структури цим скористаються і виправдають свої протиправні дії стосовно компанії", - йдеться в зверненні.

На переконання представників компанії, це продовження тиску, під яким Cosmolot знаходиться останній рік.

"Всього за один день 1 лютого були організовані постанова слідчого, прокурора та ухвала суду про арешт рахунків. 5 лютого компанія подала апеляційну скаргу. За законом скарга мала бути розглянута впродовж трьох днів. Але розгляд призначили на 27 березня", - заявляють в компанії.

Дії силовиків блокують роботу компанії та заважають державі отримати гроші у той час, коли РНБО випустило рекомендацію для правоохоронних органів утриматися від дій, які можуть блокувати роботу підприємств, додають в компанії.

"Це лише один з випадків безпідставного тиску, під яким вже рік знаходиться компанія. Cosmolot відкритий до спілкування з медіа і готовий розповісти про всі подібні ситуації, які трапились протягом зазначеного часу", - зазначеної у зверненні.

В компанії також нагадали, що у 2023 Cosmolot залучила іноземні інвестиції. Британський підприємець Арнульф Дамерау обрав компанію Cosmolot через прозору та відповідальну діяльність компанії.

"Cosmolot є одним з найбільших платників податків в Україні. Лише за 2023 рік компанія принесла бюджету понад 2,4 млрд грн, що складає майже 25% від усіх надходжень гральної сфери", - зазначили в компанії.

Cosmolot, крім значних відрахувань до держбюджету країни, систематично допомагає Збройним Силам України. Сума допомоги від Cosmolot вже сягнула 130 млн грн. Компанія посилила ЗСУ 50 ударними БпЛА Punisher, профінансувала та передала на фронт 35 штурмових гвинтівок Bren2 та 2 великокаліберних кулемети DShK machine gun. Також компанія постійно забезпечує різні підрозділи необхідними речами та технічними засобами. Cosmolot ініціював створення платформи винахідників військової техніки для фронту та підтримує military tech стартапи.


Технологічний "купол" для "Омеги": як портативна РЕБ рятує життя еліти Нацгвардії на найгарячіших напрямках

У Печерському районі Києва висадили 27 дубів Шевченка

Лагунін представив публічний звіт Укртрансбезпеки за 2025 рік: нові цифрові рішення та посилення контролю

У рф масово винищують корів через поширення ящуру: хакери отримали підтвердження

Диплом без НМТ та нова професія для тих, хто тримав небо: в Україні стартувала унікальна програма для ветеранів

Головний страх путіна та шантаж Ірану: Михайло Веллер на ефірі у Влащенко розкрив, чому сучасний світ важко хворий

70 мільйонів збитків: піщана мафія на Житомирщині "намила" гроші на крадених надрах

Від особистої скарги до системних змін: у Коростені представник Омбудсмена зустрівся з громадою через масові порушення прав

Замість вчителя і фермера — сезонний мігрант: Микола Томенко розкритикував нові пріоритети чиновників

Юлія Тимошенко: Уперше в історії України пенсії встановлені нижче мінімального прожиткового рівня

Марк Фейгін у Влащенко розповів про майбутнє рф: "Путін зробив систему вразливою"

Лісовий погром на Житомирщині: під Пулинами незаконно вирубали майже тисячу дерев на 10 мільйонів

Нардеп від забороненої проросійської партії захищає міську владу Коростеня за бездіяльність після атаки рф

Нічний удар по Києву: куди звертатися мешканцям Подільського району, чиї будинки постраждали

Микола Томенко: Село зачищають під корінь – спочатку закривають школи, тепер забирають прибуткові підприємства

«Йшов разом із підрозділом»: як Буданов брав участь у спецопераціях на РФ

Великдень на фронті: фонд «Надія» і Валерій Дубіль доставили вантаж на передову

Криза сприйняття дійсності: Дацюк в ефірі Влащенко пояснив, чому українцям важливо навчитися аналізувати інформацію

«Українська команда» передала 117 бригаді ТрО партію генераторів та сіткометів, - Палатний

Показати ще