План конфіскації активів Кремля: як хочуть відібрати у рф 300 млд доларів

Обговорення щодо конфіскації російських активів активізувались на тлі непевності щодо економічної допомоги для України.
Читать на русском
долари, гроші

США обговорить план конфіскації російських державних активів, майже 300 мільярдів доларів з яких заморожено на Заході.

Обговорення планується провести на засіданні 24 лютого 2024 року, в другі роковини повномасштабного вторгнення, повідомляє Financial Times.

Ініціативу США підтримують Велика Британія, Японія та Канада, а от країни ЄС, де заморожено більшу частину російських активів, висловлюють застереження. Так, Німеччина, Франція, Італія та ЄС вказують на необхідність зважити всі правові наслідки та вплив можливого рішення на фінансову систему Європи.

Раніше американські урядовці повідомили The New York Times про міжнародні обговорення того, як провести конфіскацію цих активів в рамках санкцій проти Росії за вторгнення до України.

Видання повідомляє - вже в лютому союзники можуть оголосити відповідний план.

Обговорення щодо конфіскації російських активів активізувались на тлі непевності щодо двосторонньої економічної допомоги від міжнародних донорів.

Якщо допомога не надійде на початку 2024 року, Україна може бути змушена затримати виплату зарплат держслужбовцям та пенсій.

Політичний експерт Геннадій Дубов пояснив, що для надання допомоги Україні республіканці в Конгресі вимагають відповіді на питання, коли буде досягнуто мети на полі бою.

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Допомога буде, безумовно, оскільки без американської допомоги прогноз зовсім поганий. Але вона зміниться, це вже цілком очевидно. Наступний рік у американців – це рік передвиборчої кампанії», - зазначає Геннадій Дубов.

Як пояснює експерт, протистояння демократів і республіканців відбувається в такій площині: одні говорять про те, що необхідно підтримувати бюджетні витрати на колишньому рівні, інші кажуть, що треба жити за наявними коштами, держборг у 33 мільйони – це не дуже добре.

Як повідомляла Politeka, Ніранжан пояснив, що наступні великі війни залежать від України, від того, наскільки вона послабить росію і який новий світовий лад вона створить.

Також Politeka писала про те, що Мусієнко пояснив, що брифінг Залужного спрямований насамперед на нормалізацію мобілізації.


"Наш обов’язок - бути гідними їхньої жертви": Поділ вшанував День Героїв Небесної Сотні

"Завдяки їм ми сьогодні маємо право називати себе вільними", - Артур Палатний у День Героїв Небесної Сотні

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні – це нагадування про відповідальність кожного з нас, - Кличко

Міжнародні партнери відвідали перший експериментальний Пункт екологічного контролю у Поліському окрузі ДЕІ

«Бавовни стало ще більше»: СБУ посилила удари по російським нафтобазам і НПЗ, - експерт

Залізна витримка та точні удари: за що Президент Зеленський особисто подякував легендарній Омезі

Евакуації, які рятують життя: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк підтримують місію «Параволан»

Михайло Поплавський: три десятиліття національних проєктів в одній книзі

Від дрібних поступок до великих проблем: у Подільській РДА обговорили, як викорінити корупцію в управлінні

Ігор Клименко: щодня евакуйовуємо з прифронтової Харківщини близько 40 людей

53 ОМБр отримала допомогу від «Української команди» - антидронові сіткомети та потужні генератори, — Криштафович

Ціна повітря, яким ми дихаємо: обстріли Коростеня та Овруча завдали довкіллю збитків на 126 мільйонів гривень

Танцюючі на хвилях фарби: у столиці дітям розкрили секрети містичного турецького мистецтва

Арсеній Пушкаренко: Європа об'єднується навколо допомоги Україні, оскільки бачить у Росії екзистенційну загрозу

Робота Укртрансбезпеки за попередній рік демонструє прогрес, проте потребує системного підсилення — представник транспортного комітету

Боротьба за мир шляхом олімпійського перемир'я – це і є сутність самого олімпійського руху, – Микола Томенко

НАБУ офіційно оголосило підозру Галущенку у створенні злочинної організації та відмиванні грошей: нові подробиці справи «Мідас»

Порятунок з пекла: спецпризначенці «Омеги» витягли свого побратима з 27-денного полону

“Якщо під час війни не ремонтувати дороги, Київ перетвориться на Готем-Сіті”: інтерв’ю з військовим і депутатом Київради Маляревичем

Показати ще