У нас уже майже 2 роки іде відпрацювання карми на нашій території, - Овен Стефан про війну

Майстер Овен Стефан розповів, що у таких умовах, коли багато українців поглинені ненавистю, агресією і помстою, ми повинні прокидатися, ставати свідомими і брати відповідальність на себе.
Читать на русском
Овен Стефан

Про це він розповів на каналі «Прогноз».

Зараз дуже багато українців почали пробуджуватися, майже кожен другий, це дуже приємно. Чому така активність свідомості у нас?

Так, дійсно українці пробуджуються, і тут зрозумілі причини. У нас уже майже 2 роки іде відпрацювання карми на нашій території, в Україні по старій парадигмі, по парадигмі зла, ненависті та агресії. З України створений жертовник, цей жертовник кривавий, і це не може не будити свідомість людей.

Звісно, багато хто поглинений ненавистю, агресією і помстою, це нормаль для таких обставин, коли ми бачимо надзвичайно багато смертей, багато поранених, коли ми переживаємо за полонених, коли ми щодня читаємо новини з фронту, дивимося політичні новини, і на шпальтах світової преси тільки Україна, тепер ще додався Ізраїль.

Українці живуть тепер одним поривом: перемога, перемога, перемога, звільнення наших територій, звільнення наших людей. Це поєднало націю, це активувало код нації. Тому українці не можуть не розвиватися духовно, не можуть не прокидатися. Якщо ми продовжимо у таких умовах дрімати, це смерті подібно.

Тому ми мусимо прокинутись, мусимо стати свідомими, мусимо взяти відповідальність на себе і за свою державу, і за свій народ, і за своє майбутнє, що найголовніше. Звісно, важливо те, що відбувається тепер, але ще важливіше те, що буде відбувати завтра, після війни.

Як повідомляла Politeka, Хомутовська розповіла, коли закінчиться звільнення Херсонщини.

Також Politeka писала про те, що Павлова розповіла про становище окупантів на фронті.


Кінець епохи «невидимих» порушень: як дрон на Житомирщині вистежив лісоруба на підводі

Від руйнування до зеленого майбутнього: стартував ІІ Міжнародний конкурс для юних захисників планети

Столицю не включили до «плану енергетичної стійкості», це працює не проти політичних опонентів, а на ворога», - експерт

Київ вчасно подав уряду пропозиції до плану енергостійкості та представив їх на засіданні РНБО, – Петро Пантелеєв

Підозрюванного у коррупції ексочільника ДПСУ Дейнека призначили командиром бойового підрозділу — ЗМІ

Тарас Висоцький: Держава робить агрострахування доступним для українських виробників

Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Апарат ШВЛ, дефібрилятори та інфузомати: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк передали обладнання Київському онкоцентру

Крах планів ворога у Запоріжжі: як спецназівці Артану влаштували окупантам справжнє пекло біля Степногірська.

Майже 2 мільйони за "чужу" сокиру: чому громада на Житомирщині змушена платити за браконьєрів

Під звуки сирен та у тісних укриттях: навіщо впливові польські благодійники приїхали на київський Поділ

Андрій Черняк, ректор Національної академії СБУ: Кожен курсант - це інвестиція в безпеку держави

Нічна риболовля ціною у статки: у Сулинському заказнику спіймали браконьєрів із горою риби

Показати ще