Вибори і зерно: Георгій Біркадзе розповів, про що домовилися Зеленський і Дуда

Політичний та економічний експерт Георгій Біркадзе прокоментував теорію, що Дуда і Зеленський домовилися про показове погіршення відносин, щоб партія Дуди перемогла на виборах.
Читать на русском
Біркадзе

Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«У мене є людина, із якою я спілкуюся, вона у Польщі, я питав про це, можу сказати, що дійсно вони попереджували, що буде мінятися риторика. Ніхто ні з ким не домовлявся, але вони попереджували, що у них вибори, у них 4 мільйони людей, які працюють в аграрній галузі, і їм потрібно виграти ці вибори, тому треба змінювати риторику, тому що вони всі вимагають заборони експорту», - розповідає Георгій Біркадзе.

А щодо причин конфлікту, зазначає він, то президент Зеленський під час війни не має займатися зерном, залишилося воно в Польщі чи ні. Для цього, нагадує експерт, у нас є міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, є прем’єр-міністр Денис Шмигаль, от він мав працювати разом із прем’єр-міністром Польщі. Натомість, констатує він, 100 тисяч питань усі ставлять тільки одній людині, президенту Зеленському.

«Я вважаю, що ми дійсно порушили закон – це наші міліонери, які заробляють тут гроші, я маю на увазі перекупщиків зерна. Вони заробили разом із поляками, з трейдерами мільйони доларів, а страждає через це наш президент і вимагають із нього», - підкреслює Георгій Біркадзе.

Звісно, стверджує експерт, президент відповідальний за все, що відбувається у державі, але про кожну ситуацію треба говорити окремо. На його думку, під час війни президент повинен займатися тим, аби забезпечити наших військових зброєю, а не тим, що там із зерном, яке не вивезли з Польщі.

Як повідомляла Politeka, Біркадзе заявив, що ЗСУ будуть ще більше бити по окупантах у Криму, аби звільнити півострів, а для самої росії у нас є чудові безпілотники.

Також Politeka писала про те, що Шейтельман прокоментував успішний удар ЗСУ по штабу Чорноморського флоту у Севастополі та пояснив, як нам це вдалося.


Микола Томенко здивувався, що влада каратиме за антисемітизм, але "забула" про українофобію: ризики та історичні паралелі

«В інформаційній війні найбільше впливає кількість грошей, які на це витрачаються»: політик розповів, як Україні перемогти

Олександр Качура: Якщо нардепи втомилися, то хай складають мандати і йдуть на війну

12 річниця окупації Горлівки: хронологія подій, внесок Крищенка і сумна доля місцевих сепаратистів

На Житомирщині громада вирішила "сховати" 200 гектарів лісу: суд змусив чиновників визнати реальність

Студенти вимагають від Міносвіти відсторонити ректора КНУ за системні скандали: у чому звинувачують Бугрова

Швеція та ПРООН продовжують допомагати Україні оцінювати шкоду довкіллю

«Я тобі не подам руки»: чому в прямому ефірі Олена Дума оголосила війну Генпрокурору через активи Медведчука

100 днів Буданова на Банковій: ключові рішення та перші результати

Справедливість для України: Андрій Єрмак обговорив із Шарлем Мішелем захист інтересів тих, хто найбільше постраждав від агресії рф

Конференція студентів Київського національного університету просить Міносвіти відсторонити ректора Бугрова на період перевірки

Сергій Жирнов у Влащенко: Трамп не «упиратиметься рогом» як Путін

Наука та реальне управління: як на Подолі готують нову фінансову еліту

Булгаков, Петлюра та мільйони загиблих: Яневський на ефірі у Влащенко викрив міфи української історії

100 днів у владі: як Буданов змінює Офіс президента і шукає союзників на Банковій

Столична громада передала ще 1100 безпілотників на передову – бійцям бригади «Буревій» НГУ

Мільйонні "рахунки" за нищення природи: екоінспектори підбили підсумки тижня в Україні

Юлія Тимошенко вимагає внести зміни до бюджету та збільшити мінімальну пенсію до 7241 гривні та грошове забезпечення військових

Лісоповал промислових масштабів: під Турійськом та Олевськом виявили 11 тисяч зрубаних дерев

Показати ще