"Під завалами знаходяться люди": ворожа ракета влучила у багатоповерхівку в Дніпрі, перші деталі та фото

Сьогодні, 14 січня, з самого ранку українські міста зазнають чергових потужних обстрілів.
Читать на русском
"Під завалами знаходяться люди": ворожа ракета влучила у багатоповерхівку в Дніпрі, перші деталі та фото

Повідомляється, що станом на 16.10 Харків майже повністю знеструмлений після вибуху в місті, зупинено метро. Мешканців закликають залишатися у укриттях.

В Івано-Франківській, Хмельницькій та Львівській області спрацювало ППО.

Мешканці Києва використовують метро для того, щоб сховатися від можливих прильотів, у місті запроваджено екстрені відключення електрики.

У метро під час повітряної тривоги виконують щедрівки на старий Новий рік.

Також чути вибухи у Дніпрі. Заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко написав у своєму телеграм-каналі про приліт у житловий будинок.

Наслідки «прильоту» у Дніпрі. Під завалами перебувають люди, повідомляють у ВП.

«Немає, як мінімум, одного під'їзду, під завалами перебувають люди, які були вдома у святковий день. ДСНС та всі міські служби на місці», - написав заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

Окремі мікрорайони Херсона та 35 населених пунктів області відключено від електроенергії, написав голова ОВА Ярослав Янушевич.

Нагадаємо, у прифронтовій Авдіївці померла шестирічна дівчинка, рідних якої вмовляли евакуюватися.

Також повідомлялося, що родина із новонародженим проживає у під'їзді Бахмута.

Крім того, Politeka.net писала, що Лукашенко матиме свій ПВК «Вагнер».


Командна робота проти «чорних копачів»: на Житомирщині судитимуть групу осіб за незаконний видобуток піщанику

Справжня доброта зі сторони виглядає дуже жорстоко: Михайло Шейтельман у ефірі Наталії Влащенко про природу людської психіки

Історія, яка сколихнула країну: 10-місячний Марк отримав апарат ШВЛ від фонду «Надія» і Валерія Дубіля

Фундамент нашої стійкості та майбутнього України: у Подільському районі відбулася нарада з керівниками навчальних закладів

Бійці 91 бригади отримали «швидку» від «Української команди», - Артур Палатний

Трамп як генератор хаосу та нафтова війна: Ігор Яковенко на ефірі у Наталії Влащенко розповів, як змінюється карта впливу у світі

Гроші «згорають» у вогні популізму: Людмила Ковалевська вимагає чесного розподілу військового збору

Внутрішній борг рф зросте до 400 трильйонів рублів: Ліпсіц у ефірі у Влащенко пояснив, чому економіка агресора вже летить у прірву

Понад 55 тисяч врятованих життів: фонд "Надія" і Валерій Дубіль з перших днів війни підтримують лікарню Мечникова

Побутова сварка, що переросла в бійню: Бужанський на ефірі у Влащенко висловився, чи врятує українців легалізація зброї

СБУ нарощує темпи ураження ворога: лідерство у рейтингу на фронті та посилення далекобійних ударів, - експерт

Чому влада не поспішає ввести відповідальність за прояви українофобії: Микола Томенко розповів про заблоковану петицію

Юлія Тимошенко: Нам вдалося змусити владу відмовитися від ідеї запровадження ПДВ для ФОПів

Штурмовики звільнили понад 480 кв. км. Рада може розглянути законопроєкт про Штурмові війська найближчим часом

Шевченко єднає Україну: У Подільському районі висадили дубову алею та провели велику толоку

Державний детектив у прямому ефірі: як 100 мільярдів доларів намагаються сховати в "конфіденційних угодах"

Філософія виживання: Дмитро Розенфельд в ефірі у Влащенко розкрив чи врятує нас легалізація зброї

«Чорні» рубки на Житомирщині, штрафи та позиви: за тиждень екологи нарахували збитків на 12 мільйонів

День довкілля на Подолі: толока, озеленення та спільна відповідальність громади

Показати ще