У будівлі МЗС РФ пожежа, спрацювала сигналізація: Захарова розповіла подробиці

Пожежа сталася однією з будівель МЗС РФ, яка розташована в Москві.
Читать на русском
У будівлі МЗС РФ пожежа, спрацювала сигналізація: Захарова розповіла подробиці

Як пише Politeka.net , пожежа сталася в адміністративній будівлі МЗС Росії, яка розташована в районі Арбата в Москві. Пожежним вдалося досить оперативно ліквідувати спалах.

"В одному з приміщень сталося загоряння на площі 2 кв. м. Воно було ліквідовано о 17:43 (за місцевим часом, - прим. ред). Відомостей про постраждалих не надходило", - повідомили у прес-службі МНС.

Представник МЗС Марія Захарова вже встигла прокоментувати подію у своєму ТГ-каналі.

"В одному з корпусів будівлі МЗС у технічному приміщенні спрацювала пожежна сигналізація. Можлива причина – коротке замикання", – написала Захарова.

За її заявою, робочі приміщення не постраждали, адже тиснув у підвалі.

Нагадаємо, в МЗС Росії знову заявили про готовність до переговорів з Україною, але є умова

Також Politeka писала, що в Росії пригрозили Литві та Євросоюзу швидким відплатою: що може зробити Кремль

А ще Politeka повідомляла, що Марія Захарова насмішила "аналітикою" про зближення України та Польщі



Більше ніж просто уроки: у Києві вшанували жінок, які тримають на своїх плечах майбутнє країни

Ціна збитків навколишньому середовищу: понад 6 мільйонів гривень збитків за тиждень та «космічні» штрафи для громад

Цинічні ігри під час кризи: Людмила Ковалевська розкритикувала політичні розборки, які роблять киян заручниками холоду

Укртрансбезпека посилює ваговий контроль на Київщині – Лагунін

Новий виклик для Києва: Людмила Ковалевська розповіла про катастрофічну ситуацію з дорожньою інфраструктурою

Спорт як ліки для душі та тіла: ветерани та їхні родини отримають нову потужну підтримку в Києві

Кінець епохи «невидимих» порушень: як дрон на Житомирщині вистежив лісоруба на підводі

Від руйнування до зеленого майбутнього: стартував ІІ Міжнародний конкурс для юних захисників планети

Столицю не включили до «плану енергетичної стійкості», це працює не проти політичних опонентів, а на ворога», - експерт

Київ вчасно подав уряду пропозиції до плану енергостійкості та представив їх на засіданні РНБО, – Петро Пантелеєв

Підозрюванного у коррупції ексочільника ДПСУ Дейнека призначили командиром бойового підрозділу — ЗМІ

Тарас Висоцький: Держава робить агрострахування доступним для українських виробників

Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Показати ще