Українці хочуть змінити статус Криму: "Давайте визнаємо свої помилки"

На сайті президента з'явилася петиція про позбавлення АР Крим статусу автономії та визнання території Кримського півострова адміністративно-територіальною одиницею України у форматі Кримської області з обласним центром м. Севастополь.
Читать на русском
Українці хочуть змінити статус Криму: "Давайте визнаємо свої помилки" Українці хочуть змінити статус Криму: "Давайте визнаємо свої помилки"

Автор петиції повідомляє , що це питання дуже важливе для українського народу, у зв'язку з боротьбою за територію незалежної суверенної та рівноправної України, в якій не має бути регіонів із "особливим" статусом.

"Ціна цієї боротьби дуже висока і звільнення Кримського півострова від російської окупації – це не якась угода про приєднання чи спільне функціонування! Це результат сумлінних зусиль народу щодо відновлення цілісності своєї держави! Це тисячі життів українців", - пише автор петиції Вікторія Бикова.

Бикова додала, що українцям слід визнати помилки та не повторювати їх.

"Сьогодні кожен свідомий громадянин докладає максимум зусиль для перемоги України і готовий пожертвувати всім, навіть власним життям, заради цієї вищої мети. Давайте визнаємо свої помилки та вживемо всіх заходів для недопущення їхнього повторення!", - йдеться у зверненні до президента.

Нагадаємо, українці виступили з проханням нагородити званням Героя України екс-прем'єра Британії Бориса Джонсона, президента Польщі Анджея Дуду і не тільки.

Також повідомлялося, що в Білорусі помітили військові ешелони, що йдуть під багатоповерхівками: є розпізнавальний символ.

Крім того, Politeka.net писала, що Росія не планує завершувати війну – втрати будуть колосальними.

Опубліковано:
Теги:

Людмила Герасименко: Мінекономіки оновило алгоритм розрахунку середньої зарплати для критичності та бронювання

Батальйон «Свобода» отримав нову партію FPV-дронів від «Української команди», - Артур Палатний

Екологічний контроль та оцінка шкоди в умовах воєнного стану: у Києві відбулося навчання для працівників Держекоінспекції

Ветеран має отримати зрозумілий маршрут у медичній системі — Тетяна Мостепан

Залізна воля: ветеран легендарної «Омеги» виборов бронзу на всеукраїнському турнірі у Львові

Збитки довкіллю України внаслідок збройної агресії рф перевищили 7,5 трлн грн

На Виноградарі відкрили новий спортивний простір: у Подільському районі розвивають вуличний спорт

Вибори зараз неможливі: заступник голови ЦВК Дубовик розповів про стан виборчої інфраструктури та готовність до повоєнного голосування

У Музеї однієї вулиці відкрили виставку «Україна. Шлях до Незалежності»

30 грн у Києві проти 53 грн у Варшаві: де пасажир отримує більше?

Гори сміття у Кривому Розі, пожежа на сміттєзвалищі під Києвом та сотні зрубаних дерев: чим запам'ятався тиждень екоінспекторам

Держекоінспекція відкрила Пункт екологічного контролю № 1 у Білій Церкві

Прокурорське диво в тилу: Микола Томенко пояснив, чому сім із десяти "хворих" законників раптово одужали і хто платить за цей банкет

На Подолі розвиватимуть цивільно-військове співробітництво: районна адміністрація підписала Меморандум із НГУ

Новий старт українсько-китайського культурного співробітництва

«Телефон – це фактично все ваше життя»: юрист розповів, що першим забирають під час обшуків

Забронювати на місяці вперед: як чернігівська співачка YUDYTSKA самотужки завойовує українську сцену без продюсерів та мільйонних бюджетів

Корупція - системна хвороба України: Олена Дума призентувала книгу та розповіла, чому важко ламати схеми

Мінус два літаки за місяць: спецпідрозділ «Омега» очолив рейтинг знищеної ворожої авіації

Показати ще