Українці просять дати Джонсону Героя України: "Підтримав нас у тяжкий час"

Українці виступили із проханням нагородити званням Героя України екс-прем'єра Британії Бориса Джонсона, президента Польщі Анджея Дуду і не тільки.
Читать на русском
Борис Джонсон Борис Джонсон

На сайті президента України з'явилася петиція, в якій автор просить присвоїти звання Героїв України президентам та високопосадовцям країн, які допомагають українцям у боротьбі з країною-агресором.

Зокрема, пропонується нагородити Президента Республіки Польща – Анджея Дуду, колишнього Прем'єр-міністра Великобританії – Бориса Джонсона, Президента Естонської Республіки – Алару Карісу, Президента Литовської Республіки – Гітанаса Науседу, Президента Латвійської Республіки – Егілсу Левітсу.

"Володимире Олександровичу, у такий надзвичайно складний час для нашої держави, - як повномасштабна війна, існують люди, які справді підтримали у тяжкий час нашу державу та Народ України і вони справді є Народними Героями України", - йдеться у зверненні до президента.

Станом на 14:30 петиція набрала 180 голосів із 25 000 необхідних для розгляду її президентом Зеленським.

Нагадаємо, у Міноборони зробили важливу заяву щодо масової мобілізації в Україні.

Також повідомлялося, що в Білорусі помітили військові ешелони, що йдуть під багатоповерхівками: є розпізнавальний символ.

Крім того, Politeka.net писала, що Росія не планує завершувати війну – втрати будуть колосальними.

Опубліковано:
Теги:

Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні

Як технології змінюють роботу з візуальним світом бренду: досвід Slot City з генеративним AI

Понад 1,19 млн грн шкоди лісовому фонду: рішення суду набрало законної сили

Командири бойових підрозділів Сил оборони України, які об’єдналися у Християнський корпус, висловили підтримку Кирилу Буданову

Ризики тиску на підприємців: Рада бізнес-омбудсмена повідомила, що БЕБ відкриває справи до встановлення податкового боргу

Є кілька місяців для перелому ситуації: Федоров заявив, що Україна повільно програє війну і потрібно терміново ухвалити ключові рішення

Виноградар відвідав Президент Естонії: «Ми вдячні Естонії за те, що вона поруч»

Люди, які очолюють правоохоронні органи, мають стати людьми, які захищають права людей, – Павло Себастьянович про корупцію

Кличко відкрив у Києві першу в Україні комунальну спеціалізовану автошколу для ветеранів з інвалідністю

Понад два мільйони збитків: на Волині екоінспектори виявили масову незаконну вирубку лісу

"Я завжди знав, що буду воювати з росією": шлях Героя України Дмитра Вітязя з легендарної "Омеги"

350 апаратів Easy Pulse рятують життя захисників — програма Християнського корпусу та БФ молодіжної ініціативи «Надія»

Книжкові рекорди, вишиванки та код незламності: як головна дитяча бібліотека країни гучно відзначила День Незалежності

Молитва за воїнів, полонених та дітей: керівниця головної дитячої бібліотеки країни долучилася до президентського молитовного сніданку

Кіно скінчилося, ворог знову зганьбився: святковий ексклюзив від 225 ОШП

Національний молитовний сніданок: молитва, яка об’єднує

Буданов обговорив із Келлогом перспективи українсько-американського виробництва озброєння

«Система повинна добирати людей відповідно до потреб»: журналістка розповіла про законопроєкт №15232

Серпнева стратегічна сесія освітян Подільського району: від викликів до нових можливостей

Показати ще