Стало відомо, в якій країні біженцям призначають максимальну допомогу: "2000 доларів на місяць"

Деякі країни готові платити більше українським біженцям, ніж інші.
Читать на русском
Валюта, долари, євро Валюта, долари, євро

Як пише Politeka.net, багато українських біженців знайшли притулок у країнах Євросоюзу, Сполучених Штатах Америки, а також Канаді. Уряди цих держав допомагають їм і виплачують грошову допомогу щомісяця чи одноразово. У деяких країнах посібник для українців досить великий. Сайт "Про гроші" з'ясував, де біженцям пропонують максимальну допомогу.

Зазначається, що в Ірландії допомога становить 830 євро на місяць для дорослої людини. А допомога на дитину пропонується 140 євро на місяць. Щотижня гроші нараховуються на місцеве поштове відділення чи банківську картку одержувача.

Тим часом у Німеччині пропонується допомога у 502 євро на місяць. До Нового року вона становила 449 євро, але з 1 січня її збільшили на 53 євро.

У Швейцарії пропонують 1500 франків на місяць (1525 доларів США). Спочатку всі біженці могли претендувати на цю допомогу, але тепер місцевий уряд розглядає кожен випадок індивідуально.

А ось Канада лідер із виплат. Там пропонують 300 канадських доларів (2000 тисяч доларів США). Але ця допомога є одноразовою, а вартість життя там досить велика, тому необхідний солідний запас фінансів, щоб перечекати там війну.

Нагадаємо, зможуть знайти чудову роботу і навіть розбагатіти: названо головних щасливчиків 2023 року.

А ще Politeka повідомляла, що українці можуть претендувати на пенсію у Польщі: що для цього потрібно

Також Politeka писала, що не потрібно дзвонити: українцям розповіли, як дізнатися, чи нараховано субсидію



Людмила Герасименко розкрила правду про податкові перевірки: чи зможе ДПС зазирнути у "минуле життя" бізнесу після 1 серпня?

Спорт для дітей та турбота про ветеранів: як команда Миколи Томенка "Рідна країна" підтримала мешканців Прикарпаття

«Наслідки відчує вся родина»: журналістка розповіла, які обмеження готують для ухилянтів

Андрій Разумовський став новим в.о. міського голови Луцька

У Подільському районі Києва провели просвітницький захід «Правосвідомість»: захист житла, державні програми та цифрові сервіси

У Києво-Печерській Лаврі представили нове об’єднання бойових підрозділів — Християнський корпус

Вуличною мобілізацією ми не виграємо війну, – Микола Томенко

«Фенікс» із американської пустелі: Микола Томенко розкритикував встановлення скульптури з Burning Man у центрі Києва

Масштабне дослідження світових інструментів відповідальної гри: чому це цінно для України?

225-й ОШП наочно показав, чим закінчується похід російських окупантів в Україну

Пів тисячі судаків та конфіскація майна: на Одещині браконьєр потрапив у масштабні неприємності через масовий вилов судака

Від оборони до наступу: Микола Томенко назвав 7 кроків, як стерти «русскій мір» в Україні та просунути свої цінності у світі

До Дня медичного працівника Тетяна Мостепан показала, що стоїть за цифрами столичної медицини під час війни

Заповідний рейд: пів кілометра браконьєрських тенет вилучили на Кременчуцькому водосховищі

Рекордна вирубка дерев на 16 мільйонів та скид стічних вод: Держекоінспекція викрила масштабне нищення лісів та злив нечистот на Одещині

Майстерність на великих дистанціях: спецпідрозділ «Омега» увійшов до трійки найкращих в Україні за знищенням ворожої техніки безпілотниками «крило»

Мільйонні збитки, ліси під прицілом та наслідки обстрілів: інспектори Житомирщини та Рівненщини відзвітували про 9 місяців жорстких рейдів

Мистецтво на лінії вогню: спецпризначенці «Омеги» знялися у головних ролях унікального військового кліпу

Сльози радості та емоції, які неможливо приховати: як закарпатське диво змінило дітей наших Героїв

Показати ще