Аномальна погода: синоптики здивували прогнозом на Новий Рік та 1 січня

Синоптики розповіли, з якою погодою українці зустрічатимуть Новий Рік.
Читать на русском
зима, снігопад, погода, сніг

Так, синоптикиня Наталка Діденко повідомляє, що температура повітря до кінця тижня та 2022-го року буде плюсовою, принаймні вдень.

Завтра, 27 грудня, на більшості території України пануватимуть дощ та мокрий сніг.

«Та й взагалі, погода завтра буде некомфортною, бо до опадів приєднається рвучкий, часом сильний, вітер. Обережно. Максимальна температура повітря в більшості областей становитиме +3+9 градусів, на північному сході та сході свіжіше, +1+3 градуси», - розповіла Діденко.

У Києві опади розпочнуться вже сьогодні ввечері - піде мокрий сніг. А завтра, 27 грудня, у столиці йтиме переважно дощ.Також буде сильний вітер.

«Температура повітря найближчої ночі 0, -1 градус, завтра вдень близько +5 градусів.

Надалі небо втихомириться, опади в Україні до кінця 2022 року малоймовірні, і лише 1-го січня атмосфера повиблискує новорічним дощиком», - розповіла Діденко.

Синоптикиня підкреслила, що морозів не буде взагалі, навіть слабких.

До кінця 2022 та на початку 2023 року переважатиметепла погода, каже Діденко.

Про аномальну для такої пори року погоду розповів і кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич.

Так, за його словами, над територією Європи спостерігається стійкий зональний тип атмосферної циркуляції, при якому здійснюється рух повітряних мас із заходу на схід. До кінця місяця така тенденція збережеться - через Україну проходитимуть атмосферні фронти та повітряні маси атлантичного походження.

«У зв'язку з цим, як і раніше, слід очікувати аномально теплий період як для цієї пори року і дефіцит снігового покриву. Періодично будуть відмічатися опади у вигляді дощу, мряки та мокрого снігу. Вітер очікується переважно південно-західної чверті протягом усього тижня», - розповів Кібальчич.

За його словами, 27 грудня, черговий атмосферний фронт із заходу принесе на всю територію України помірні опади у вигляді дощу місцями з мокрим снігом. Вітер південний із переходом на західний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі становитиме 0…+5 °С, вдень +2…+7 °С, у західних та південних областях до +10 °С.

Нагадаємо, чотири знаки Зодіаку чекають щасливі зміни в період зимових свят - у кого здійсняться заповітні мрії.

Також повідомлялось, що нетипова для зими погода нагряне до України.

Крім того, Politeka.net писала, чи будуть для українців додаткові вихідні на новорічні свята.


Ринок нерухомості Києва готується до нового стрибка: як зміняться ціни в 2026 році

Дмитро Співак про телефонну дипломатію Трампа та рекордну нафту, яка перетворилась на політичну зброю

«Він летів туди, звідки багато хто не повертався»: пам’яті майора Богдана Ляшенка

Трамп, Путін і таємні переговори: Влащенко та Бортник про сценарії завершення війни рф проти України

"Вони хочуть паузи, щоб назбирати нових "мобіків": Кирило Сазонов в ефірі Politeka Online розповів, чому переговори зараз – це лише пастка

Порятунок поранених з фронту: фонд «Надія» і Валерій Дубіль передали обладнання евакуаційній місії

Євгеній Медведовський: Екологічні збитки Рівненщини ляжуть у фундамент майбутніх репарацій

Сергій Власенко: Замість боротися з корупцією, НАБУ розповсюджує неправдиву інформацію

Палаючі НПЗ та криза ОПЕК: Дмитро Співак розповів, як нафта стала головним гравцем на політичній мапі

Історія української держави від Пилипа Орлика до сьогодні: Томенко презентував унікальне дослідження

Проблеми перекладу: іноземні добровольці в Україні розповіли, як покращити систему в армії

Чверть мільярда збитків за тиждень та "золоте" сміття на Одещині: Держекоінспекція розповіла про події останнього тижня квітня

Трампу дуже потрібно, щоб Україна не мала козирів на переговорах: експерт розповів, кому вигідний новий скандал з FP

Уряд оптимізує систему територіальних органів Держекоінспекції

Кілометр сіток та пів тонни здобичі: під Кременчуком викрили масштабне полювання на нерестову рибу

170 екіпажів дронів-перехоплювачів ПС за рік не збили жодного «Шахеда» – Єлізаров

ПАРЄ підтримала Юлію Тимошенко

Таємниця старого "Мерседеса" та свято під обстрілами: як у Києві рятували дитинство разом із легендарною письменницею

Бійці 21 полку безпілотних систем Третього армійського корпусу отримали партію дронів від «Української команди», - Палатний

Показати ще