Дитячі забави закінчилися трагічно на Рівненщині, кадри: "Компанія дітей рухалася краєм проїжджої частини"

Читать на русском
Дитячі забави закінчилися трагічно на Рівненщині, кадри: "Компанія дітей рухалася краєм проїжджої частини"

У Рівненському районі внаслідок ДТП загинула дитина. До поліції надійшло повідомлення медиків, що у селі Колоденка автомобіль збив дитину.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської поліції.

Поліцейські на місці події попередньо встановили, що на вулиці Свободи водій автомобіля Fiat Doblo, 39-річний житель Рівного, наїхав на 11-річного хлопчика. Від отриманих травм малолітній загинув на місці події.

Водій та свідки події пояснили, що компанія дітей рухались краєм проїзної частини. В цей час один із них ковзаючись, виїхав на дорогу, де потрапив під колеса автомобіля.

Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого за частиною 2 статті 286 КК України.

Нагадаємо, зіткнулися автобус з людьми, намист і легковик: масштабна ДТП сталася на Волині, кадри

Також нещасний випадок сколихнув Львівщину, кадри з місця: Переїхали двічі.

Крім того, Politeka.net писала, трагедія трапилася у орендованій квартирі під Дніпропетровськом.


Кваліфікаційна комісія НБУ визнала профнепридатним CFO Ощадбанку, який заявив про корупцію в фінустанові, – Береза

Риболовля на мільйон: на Черкащині спіймали браконьєрів із гігантським уловом

"Сонячні" гості в екоінспекції: як дитячі усмішки та різнокольорові шкарпетки об’єднали житомирських екологів

До бійців Третього армійського корпусу поїхали 5 000 FPV-дронів різних типів, - Кличко

Серйозний пас путіну: Микола Томенко пояснив наслідки війни США проти Ірану для України

Дрони над річками та конфісковані сітки: екоінспектори Полісся вийшли на полювання за браконьєрами перед нерестом

Рада «для своїх»: Микола Томенко розкрив цинічний план вождів щодо майбутніх виборів

Поділ єднає сили: як новий альянс влади та волонтерів змінить життя району та допоможе фронту

Корупція на боротьбі з корупцією: Олена Дума вимагає розкрити таємні звіти «активістів-соросят»

Стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Якщо фінансування залишається таким ж, то ми наступного року будемо теж втрачати території і людей, – експерт

Більше не страшно говорити про проблеми: як житомирські ліцеїсти вчаться захищати свої права через омбудсманів

Браконьєрський "улов" на 700 тисяч: на Кам’янському водосховищі затримали промислове судно

Зброя для України та санкції проти Росії: про що Кличко говорив з європейськими політиками в Брюсселі на саміті ЄНП

Юлія Тимошенко: Влада зобов’язана збільшити пенсії 9 мільйонам літніх людей, адже вони втричі менше за мінімальний прожитковий рівень

Замість церемонії "Оскар" передові позиції ЗСУ: актор Шон Пенн та Андрій Єрмак зустрілися з військовослужбовцями 157-ї ОМБр

5 штурмова бригада отримала партію генераторів від «Української команди», - Палатний

Поділ як випробувальний майданчик: як знання студентів допоможуть розвантажити вулиці району

Майже півтора мільйона збитків за 14 дубів: на Рівненщині браконьєри поглумилися над заповідним лісом

Показати ще