В Україні присвятили пісню Борису Джонсону: реакція екс-прем'єра Британії безцінна, відео

Читать на русском
В Україні присвятили пісню Борису Джонсону: реакція екс-прем'єра Британії безцінна, відео

Експрем'єр Великої Британії Борис Джонсон послухав пісню «Добрий день еverybody».

У мережі поширили відео з реакцією політика на трек, для якого використали фразу Джонсона.

Дали послухати пісню Борису Джонсону українські представники під час зустрічі з політиком. Зустріч була неформальною, українська парламентська делегація запитала у експрем'єра, чи чув він себе у цій пісні і чи подобається йому.

Джонсон ритмічно вистукував у такт та намагався зрозуміти суть тексту, а коли почув себе, а саме своє привітання «Добрий день everybody», то розсміявся.

Нагадаємо, трек «Добрий день еverybody» Мюслі UA Vasia Charisma присвятили другові України Борисові Джонсону.

"Все, тепер ми точно знаємо що він це чув";

"Зараз подасть за авторські права";

"Хайпує";

"Наша культура багатогранна. Є там місце і такій грані", - пишуть українці в коментарях.

Нагадаємо, українців попередили про небезпечне природне явище.

Також повідомлялося, що платити за електроенергію наразі можна менше.

Крім того, Politeka.net писала, що буде з мобільним зв'язком у разі повного блекауту.


"Завдяки їм ми сьогодні маємо право називати себе вільними", - Артур Палатний у День Героїв Небесної Сотні

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні – це нагадування про відповідальність кожного з нас, - Кличко

Міжнародні партнери відвідали перший експериментальний Пункт екологічного контролю у Поліському окрузі ДЕІ

«Бавовни стало ще більше»: СБУ посилила удари по російським нафтобазам і НПЗ, - експерт

Залізна витримка та точні удари: за що Президент Зеленський особисто подякував легендарній Омезі

Евакуації, які рятують життя: фонд «Надія», Валерій Дубіль та Віта Присяжнюк підтримують місію «Параволан»

Михайло Поплавський: три десятиліття національних проєктів в одній книзі

Від дрібних поступок до великих проблем: у Подільській РДА обговорили, як викорінити корупцію в управлінні

Ігор Клименко: щодня евакуйовуємо з прифронтової Харківщини близько 40 людей

53 ОМБр отримала допомогу від «Української команди» - антидронові сіткомети та потужні генератори, — Криштафович

Ціна повітря, яким ми дихаємо: обстріли Коростеня та Овруча завдали довкіллю збитків на 126 мільйонів гривень

Танцюючі на хвилях фарби: у столиці дітям розкрили секрети містичного турецького мистецтва

Арсеній Пушкаренко: Європа об'єднується навколо допомоги Україні, оскільки бачить у Росії екзистенційну загрозу

Робота Укртрансбезпеки за попередній рік демонструє прогрес, проте потребує системного підсилення — представник транспортного комітету

Боротьба за мир шляхом олімпійського перемир'я – це і є сутність самого олімпійського руху, – Микола Томенко

НАБУ офіційно оголосило підозру Галущенку у створенні злочинної організації та відмиванні грошей: нові подробиці справи «Мідас»

Порятунок з пекла: спецпризначенці «Омеги» витягли свого побратима з 27-денного полону

“Якщо під час війни не ремонтувати дороги, Київ перетвориться на Готем-Сіті”: інтерв’ю з військовим і депутатом Київради Маляревичем

Прикордонники не дали втекти: ексміністра енергетики Германа Галущенка затримали при спробі збіжати з України

Показати ще