Боєць ЗСУ розповів, чи потрібно видавати повістки за правопорушення: "У нас достатньо мотивованих людей"

Читать на русском
Боєць ЗСУ розповів, чи потрібно видавати повістки за правопорушення: "У нас достатньо мотивованих людей"

Українці розповідають про ситуації, коли чоловікам вручають повістки за певне правопорушення. Однак користі від таких новобранців на фронті геть мало або й зовсім нема.

Про це розповів військовослужбовець Павло Вишебаба. Він каже, що Збройні Сили України – великий та складний механізм, для якого важливо, щоб кожен працівник був мотивований.

Військовий вважає, що це нераціональне і навіть шкідливе рішення. Бо часто немотивовані люди, що не хочуть йти до лав ЗСУ, є звичайним баластом.

"Чи захоче людина насильно працювати? Звісно, ні",
– додав Вишебаба.

За словами Вишебаби бригада тільки й думає, як їх відправити додому, а це дуже складно.

"Він хоче додому? То хай їде. У нас достатньо мотивованих людей які хочуть воювати", – резюмує військовий.

Вишебаба не тримає зла на чоловіків, що виїхали за кордон, тікаючи від війни. Вони просто відчували, що не зможуть цього робити, не зможуть воювати.

Однак люди, які роками говорили про любов до України, били себе в груди, або творчі люди, які заробляли в Україні і кричали про безмежну любов до неї, викликають у військового неоднозначні почуття. Тому всім, на його думку, важливо зараз зробити правильні висновки.

Нагадаємо, послушник монастиря УПЦ МП не зміг відповісти на просте запитання про росіян, показове відео.

Також повідомлялося, що на Львівщині фанатку путіна викинули з маршрутки, відео: "Москва була, є і буде" .

Крім того, Politeka.net писала, що доньку екс-міністра оборони України звинуватили у співпраці з РФ: СБУ повідомила про підозру .


Кваліфікаційна комісія НБУ визнала профнепридатним CFO Ощадбанку, який заявив про корупцію в фінустанові, – Береза

Риболовля на мільйон: на Черкащині спіймали браконьєрів із гігантським уловом

"Сонячні" гості в екоінспекції: як дитячі усмішки та різнокольорові шкарпетки об’єднали житомирських екологів

До бійців Третього армійського корпусу поїхали 5 000 FPV-дронів різних типів, - Кличко

Серйозний пас путіну: Микола Томенко пояснив наслідки війни США проти Ірану для України

Дрони над річками та конфісковані сітки: екоінспектори Полісся вийшли на полювання за браконьєрами перед нерестом

Рада «для своїх»: Микола Томенко розкрив цинічний план вождів щодо майбутніх виборів

Поділ єднає сили: як новий альянс влади та волонтерів змінить життя району та допоможе фронту

Корупція на боротьбі з корупцією: Олена Дума вимагає розкрити таємні звіти «активістів-соросят»

Стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Якщо фінансування залишається таким ж, то ми наступного року будемо теж втрачати території і людей, – експерт

Більше не страшно говорити про проблеми: як житомирські ліцеїсти вчаться захищати свої права через омбудсманів

Браконьєрський "улов" на 700 тисяч: на Кам’янському водосховищі затримали промислове судно

Зброя для України та санкції проти Росії: про що Кличко говорив з європейськими політиками в Брюсселі на саміті ЄНП

Юлія Тимошенко: Влада зобов’язана збільшити пенсії 9 мільйонам літніх людей, адже вони втричі менше за мінімальний прожитковий рівень

Замість церемонії "Оскар" передові позиції ЗСУ: актор Шон Пенн та Андрій Єрмак зустрілися з військовослужбовцями 157-ї ОМБр

5 штурмова бригада отримала партію генераторів від «Української команди», - Палатний

Поділ як випробувальний майданчик: як знання студентів допоможуть розвантажити вулиці району

Майже півтора мільйона збитків за 14 дубів: на Рівненщині браконьєри поглумилися над заповідним лісом

Показати ще