Українців попередили про небезпечне природне явище: "До кінця доби..."

З’явилося попередження українців про небезпечні метеорологічні явища.
Читать на русском
Українців попередили про небезпечне природне явище: "До кінця доби..."

Так, у Київський обласній військовій адміністрації повідомили, що згідно з даними Українського гідрометцентру, у найближчу годину з утриманням до кінця доби 8 грудня та в першій половині дня 9 грудня туман - видимість 200-500 м.

Тож на Київщині оголошено жовтий рівень небезпечності.

«Просимо водіїв бути максимально уважними, дотримуватися безпечної дистанції та правил дорожнього руху», - звернулися у КМВА до українців.

Додамо, за даними синоптиків найвища температура повітря впродовж дня, 8 грудня, спостерігатиметься на Півдні – до +7...+9°С.

У Центрі та на Сході очікується похмура погода і мокрий сніг, а ось на Заході виглядатиме сонце і переважно без опадів.

Крім того, вітер поступово стихатиме, а на вихідні очікується потепління аж до +4, +8.

Нагадаємо, раніше стала відома дата суттєвого потепління в Україні після морозів и сильних снігопадів.

Також повідомлялось, чи будуть для українців додаткові вихідні на новорічні свята.

Крім того, Politeka.net писала, що Укренерго повідомило укрїнцям невтішну новину.


Більше ніж просто уроки: у Києві вшанували жінок, які тримають на своїх плечах майбутнє країни

Ціна збитків навколишньому середовищу: понад 6 мільйонів гривень збитків за тиждень та «космічні» штрафи для громад

Цинічні ігри під час кризи: Людмила Ковалевська розкритикувала політичні розборки, які роблять киян заручниками холоду

Укртрансбезпека посилює ваговий контроль на Київщині – Лагунін

Новий виклик для Києва: Людмила Ковалевська розповіла про катастрофічну ситуацію з дорожньою інфраструктурою

Спорт як ліки для душі та тіла: ветерани та їхні родини отримають нову потужну підтримку в Києві

Кінець епохи «невидимих» порушень: як дрон на Житомирщині вистежив лісоруба на підводі

Від руйнування до зеленого майбутнього: стартував ІІ Міжнародний конкурс для юних захисників планети

Столицю не включили до «плану енергетичної стійкості», це працює не проти політичних опонентів, а на ворога», - експерт

Київ вчасно подав уряду пропозиції до плану енергостійкості та представив їх на засіданні РНБО, – Петро Пантелеєв

Підозрюванного у коррупції ексочільника ДПСУ Дейнека призначили командиром бойового підрозділу — ЗМІ

Тарас Висоцький: Держава робить агрострахування доступним для українських виробників

Мавіки, зарядні станції та планшети: БФ молодіжної ініціативи «Надія» та Валерій Дубіль посилили «Спецпідрозділ Тимура» ГУР

Чи скасували 8 березня чи все ж таки це буде вихідний? Людмила Герасименко дала детальне роз'яснення

Міжнародні підходи до відповідальної гри: Центр відповідальної гри та Slot City розпочали нове масштабне дослідження

Людина, яка обрала «лінію вогню»: у мережі з’явився фільм присвячений пам’яті Євгенія Єніна, який змінив історію України

"Української команда" передала спецпідрозділу ГУР "Артан" чергову партію FPV-дронів, - Артур Палатний

Більше ніж просто свято: як у київському садочку вчили поважати жінку, яка тримає на собі світ

Дерматовенеролог оцінила, наскільки ефективне лікування вагітних

Показати ще