"Лицеміри та брехуни": Пугачова та її подруга Вайкуле різко поставили росіян на місце

Співачка Алла Пугачова зробила нову сміливу заяву на адресу своїх співвітчизників, які продовжують цькувати її родину.
Читать на русском
"Лицеміри та брехуни": Пугачова та її подруга Вайкуле різко поставили росіян на місце

Пугачова, яка разом із чоловіком та дітьми виїхала з Росії, вирішила показати, в яких умовах вона тепер живе, а заразом продемонструвати своє ставлення до тих, хто не може їй пробачити ні її відїзду, ані її антивоєнній позиції, пише Politeka.net.

Так, на своїй сторінці в Інстаграм, Пугачова опублікувала гарне фото з пальмами та блакитним небом. За її словами, саме таким є вигляд із її вікна в Ізраїлі.

«Багато хто мене запитують, яким чином я виношу замовне цькування нашої родини. Як? А ось так. Це вид з мого вікна. Грудневе небо над Землею Обітованою», - прокоментувала знімок Пугачова.

За її словами, спостерігаючи за цим чарівним краєвидом, вона каже: «Господи! Пробач цих жалюгідних продажних тварин, лицемірів і брехунів, бо вони не знають що творять».

Додамо, що в цей час своє ставлення до росіян позначила і близька подруга Алли Пугачової – співачка Лайма Вайкуле.

Так, латвійська співачка у своєму новому інтерв'ю наголосила, що «росія нічого не цінує з того, що добре».

«Вони [росіяни] кажуть: «Наші солдати гинуть», Запитайте, чому? Що вони роблять в Україні? Вони не будуть гинуть. Ідіть», - заявила Лайма.

Співачка пояснила, що дуже переживає та не розуміє, як могла розпочатися війна між Росією та Україною: «Як можна було напасти? Як можна сьогодні вбивати?».

«У перші дні війни я весь час говорила — а де ж милосердя? Зараз я розумію - про що я взагалі говорила, яке милосердя? Знищуються міста! Ось я будувала свій будинок — цеглину до цегли, я знаю, скільки праці це коштувало, а сьогодні якась бомба раз — і все знищила. Звідки таке нахабство дозволити собі це робити? Все всередині мене горить. Я не розумію, мені здається, що люди збожеволіли, іншого виправдання я не бачу. На Україну напали. І все, крапка…», - наголосила Лайма Вайкуле.

Говорячи про свою подругу Пугачову, Лайма Вайкуле зазначила, що Алла прожила все своє життя на сцені, "віддала себе цій сцені, цьому народу і отримала плювок маленької злої та дурної маси".

Нагадаємо, росіяни помстилися "російському Шварценеггеру" за його антивоєнну позицію.

Також повідомлялося, що Максим Галкін показав росіянам наслідки обстрілу України.

Також повідомлялося, що Пугачова з дітьми вилетіла з росії.

Раніше Пугачова попросила внести її до списку "іноагентів" слідом за Галкіним і вперше засудила напад Росії на Україну.


Польща затримує посилки «Укрпошти» без жодних пояснень: журналіст розкрив, що насправді відбувається

Загроза для Буковеля та Яремче: карпатські річки опинилися на межі екологічної катастрофи

Фосфати, азот і завалені приписи: суд скасував дозвіл на водокористування для підприємства, яке роками отруювало Гнилоп’ять

100 тисяч доларів за вбивство: Нацполіція затримала ключового фігуранта підготовки замаху на представника ГУР

Мери Києва та Вільнюса відкрили на київській Оболоні новий сквер та міст, побудовані за кошти литовців

У Яремче відкрили Пункт екологічного контролю для посилення захисту Карпат

Рахунок за екоцид: збитки українському довкіллю від війни перевищили астрономічні 7 трильйонів гривень

Історія брехні про «хатинку Медведчука»: Микола Томенко закликав правоохоронців покарати топ-олігархів, а не лише лісівників

Християнський корпус, фонд «Надія» та Валерій Дубіль доставили на фронт електробайки, Easy Pulse та детектори дронів

Надходження до бюджету від авіаційної галузі у 2025 році перевищили 702 млн грн — максимум за останні вісім років

На легендарному стадіоні пройшла масштабна «Олімпійська година на Подолі»

Є така еклезіологічна трохи різниця, – митрополит Олександр про ПЦУ і УПЦ

В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників

Історичні спекуляції та демарш нагород: Офіс Президента України жорстко відповів на рішення Варшави

Екоконтроль зсередини: як житомирська молодь досліджувала секрети екологічної безпеки та тестувала обладнання інспекторів

Відверта розмова про головний закон: Микола Томенко презентував у Черкасах книгу про Конституцію

Тріумф спецпризначенця: боєць спецпідрозділу «Омега» здобув золото на екстремальних перегонах KORDON RACE 2026

Екологічне лихо біля села Піщане: під Камінь-Каширським нелегально вирубали лісу на 6,3 млн грн

Мільйонні збитки та заяви до прокуратури: Держекоінспекція підбила підсумки великого екологічного тижня

Показати ще