Лікарі кинули дівчинку, відмовивши їй у госпіталізації: "Хірург сказав, це не його проблеми"

У лікарнях справжнє беззаконня
Читать на русском
коронавірус, лікарня, лікарі коронавірус, лікарня, лікарі

Дівчина терпіла пекельний біль і просила лікарів про допомогу

Дівчині у вухо залізла комаха, але медики відмовилися надавати їй допомогу. Це сталося в Марганці, Дніпропетровської області.

Про це в соцмережі розповіла сестра постраждалої дівчини Катерина.

Швидку вони викликати не стали і самі поїхали на санпропускник, де повинні були надати першу медичну допомогу.

"У підсумку: ніхто нічого не зробив, навіть вухо не подивилися. Медики санперепускника подзвонили хірургу, він сказав - Це не мої проблеми, звертайтеся до сімейного лікаря або їдьте в Нікополь", - розповідає дівчина.

Вона висловила обурення такими діями медиків, оскільки у всіх різне фінансове становище, і не всі можуть поїхати в Нікополь, до якого від Марганця близько 30 км.

"Цю пекельну біль, дівчинка терпіла всю ніч. Добре, що до сімейного лікаря змогли пізніше додзвонитися, і вона розповіла, які краплі взяти, щоб ця живність задихнулася і не пошкодила барабанну перетинку. а якби це був не підліток, а маленька дитина, вони б теж не надали б допомогу?",- задається питанням жінка.

Нагадаємо, що жінці із аномальною матковою кровотечею відмовили у госпіталізації через те, що вона хворіє на коронавірус.

Як повідомляла Politeka, 70-річна пенсіонерка 7 годин чекала допомоги в лікарні.

Також Politeka писала, що лікарі кинули заражену медсестру, відмовивши їй у госпіталізації.


Держекоінспекція відкрила Пункт екологічного контролю № 1 у Білій Церкві

Прокурорське диво в тилу: Микола Томенко пояснив, чому сім із десяти "хворих" законників раптово одужали і хто платить за цей банкет

На Подолі розвиватимуть цивільно-військове співробітництво: районна адміністрація підписала Меморандум із НГУ

Новий старт українсько-китайського культурного співробітництва

«Телефон – це фактично все ваше життя»: юрист розповів, що першим забирають під час обшуків

Забронювати на місяці вперед: як чернігівська співачка YUDYTSKA самотужки завойовує українську сцену без продюсерів та мільйонних бюджетів

Корупція - системна хвороба України: Олена Дума призентувала книгу та розповіла, чому важко ламати схеми

Мінус два літаки за місяць: спецпідрозділ «Омега» очолив рейтинг знищеної ворожої авіації

Наукова діяльність та збереження спадщини: в Україні створили першу організацію нащадків жертв польських репресій

Сім років болю і боротьби: 27-кілограмова Поліна благає українців про допомогу заради життя

Готується новий Митний кодекс: журналістка розповіла, що буде з посилками до 150 євро

ДПСУ, фонд "Надія" та "Укрпошта" погасили марку, присвячену прикордонникам підрозділу "СТРІКС": "У темряві світить наша Воля"

ЄС не ухвалив рішення про масову депортацію українських військовозобов'язаних чоловіків, – Катерина Котенкова

Таємниці старого Подолу: Володимир Наконечний розповів, чим дивує легендарна церква Покрови та які загадки вона приховує

Посол ОБСЄ вдруге відвідав місце російського удару по житловому будинку на Подолі

Мавіки, зарядні станції та апарати для реанімації: Християнський корпус передав вантаж на Запорізький та Покровський напрямки

Поштова площа може стати головною точкою входу до історичного Києва

Горіли сміттєзвалища та масово вирубували ліси: екоінспектори підбили підсумки тижневих рейдів

Новопризначений міністр обрав Житомирщину для першого візиту: у Брусилові зводять сучасний дім для переселенців за підтримки Естонії

Показати ще