Легендарний мультфільм виявився пророчим для збірної України: на черзі Англія

Вперед, хлопці!
Читать на русском
Легендарний мультфільм виявився пророчим для збірної України: на черзі Англія

Збірна України з футболу вирвала путівку до чвертьфіналу Євро-2020

Як передає Politeka.net, на стадії 1/8 фіналу нашій збірній вдалося здолати Швецію з рахунком 2:1 після овертайму.

Історичну перемогу на останніх хвилинах овертайму приніс Артем Довбик. Також за Україну відзначився Олександр Зінченко.

У Мережі вже знайшли забавну схожість в дорозі нашої збірної на євро і мультфільмом»Як козаки в футбол грали".

Картина 1970 року виявилася для нас пророчою-перемігши шведів, ми вийшли на англійців.

У мережі також зазначили, що в 2012 році, коли Чемпіонат Європи з футболу приймали Україна і Польща, сценарій мультфільму також повторився.

"Головне, щоб так само зіграли як в мультику ;)", "значить все так і планувалося", "а то, що в 2012 у нас в групі були Англія, Франція і Швеція, з якими в мультику грали", "Перемога. Все ок. Давайте побережемо наші сили та віру для наступної гри. Сильно радіти теж не можна", "Кого хвилюють дрібні подробиці якщо ми в підсумку переможемо", - писали в мережі.

Нагадаємо, Україна вирвала путівку до чвертьфіналу Євро-2020

Як повідомляла Politeka, російський футболіст захопився грою збірної України:"хочеться, щоб програли шведи".

Також Politeka писала, що син футболіста збірної України розкритикував батька за гру на Євро: курйозне відео.





Йдеться не про якусь військову базу і військових, які будуть за нас воювати, – Микола Томенко про Коаліцію охочих

Дорогоцінний бруд: як за забруднення річки Гнилоп’ять змусили заплатити пів мільйона гривень

«Тінь» зібрала тисячі учасників у Києві: як пройшов Національний день молитви за Україну

Кирило Буданов назвав ключ до стабільного та безпечного майбутнього України

Точка неповернення: як спецпризначенці "Омеги" стали нічним жахом для окупантів з перших годин вторгнення

MK Foundation передав 50 автомобілів для українських військових – техніка на передовій

Ігор Жданов: "Полювання на патріотів чи чому Росія хотіла вбити Андрія Юсова?"

Понад тисячу будинків у Києві досі без тепла: фонд «Надія», Валерій Дубиль та Віта Присяжнюк підтримують постраждалих мешканців столиці

Батальйон УДА "Волинь" отримав зарядні станції від "Української команди" – Палатний

Клятва під небом Києва: Андрій Пелюховський — за зміну влади заради пам’яті Небесної Сотні

Житомирщина одержала від Таллінна генератори і дизельні теплові гармати

Тиждень "великої рубки": екоінспектори нарахували понад 24 мільйони збитків за сім днів

Допомога ветеранам війни від Фонду Миколи Томенка "Рідна країна"

"Наш обов’язок - бути гідними їхньої жертви": Поділ вшанував День Героїв Небесної Сотні

"Завдяки їм ми сьогодні маємо право називати себе вільними", - Артур Палатний у День Героїв Небесної Сотні

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні – це нагадування про відповідальність кожного з нас, - Кличко

Міжнародні партнери відвідали перший експериментальний Пункт екологічного контролю у Поліському окрузі ДЕІ

«Бавовни стало ще більше»: СБУ посилила удари по російським нафтобазам і НПЗ, - експерт

Залізна витримка та точні удари: за що Президент Зеленський особисто подякував легендарній Омезі

Показати ще