Роксолана не була красунею: як насправді виглядала фаворитка султана Сулеймана

Несподівано!
Читать на русском
Роксолана не була красунею: як насправді виглядала фаворитка султана Сулеймана

Історичний турецький телесеріал "Чудовий вік" завоював любов мільйонів глядачів завдяки образу українки Хюрем-султан

Роксолану зіграла чарівна актриса Мер'єм Узерлі.

Чи була такою красунею українська полонянка султана була насправді?

До наших днів збереглося чимало робіт митців тих часів.

Ось так живописці зображували Хюррем-султан:

Згідно з історичними даними, українку звали Анастасією або Олександрою. Потрапивши в гарем, султан наділив її ім'ям Хюррем, що перекладається як "весела", "радісна".

Сучасники писали, що Роксолана, хоч і не була красунею, але мала абсолютно унікальнку чарівність та харизму, за допомогою яких була здатна підкорити серце кожного.

На картинах минулого можна побачити, що це була пухкенька жінка з гострим носом та великими очима.

Також ми повідомляли, що 36-річна Мер'єм Узерлі регулярно дивує шанувальників новими образами.

В одному зі своїх останніх постів в Insyagram актриса сфотографувалася в легкому чорному платті, що ледь прикрив її ідеальне тіло. Знаменита Роксолана з широкою посмішкою і розпатланим волоссям позувала на стільці, спершись руками об спинку і злегка зігнувшись.

Поділ сукні оголив її коліна, плечі ж прикривали лише тоненькі бретельки. Можна помітити, що Мер'єм не одягла бюстгальтер.

Нагадаємо, що Мер'єм Узерлі вразила ніжністю новому зворушливому образі: «Чиста краса!».

Як повідомляла Politeka, Мер'єм Узерлі спантеличила кругленьким животиком: «Ти в положенні?».

Також Politeka писала, що Мер'єм Узерлі показала, як виглядають її пристарілі батьки: рідкісні фото.




"Любити Україну в глибину власної кишені": Микола Томенко розповів, як він та його команда допомагали країні у 2025 році

Валерій Дубиль та фонд "Надія" здійснили 370-ту місію на фронт: захисники запорізького та харківського напрямків отримали допомогу

Реально обговорюється лише один момент – припинення вогню на час виборів, – Микола Томенко про переговори

Антикризовий штаб закликав до формування коаліційного уряду перехідного періоду та підготовки виборів

Начальник поста Київської митниці Руслан Малюга засекретив декларацію: ЗМІ розповіли про квартири, елітні авто та дивні оборудки

«Держава не взяла на себе жодних зобов'язань»: політичний діяч пояснив, чому ВПО не отримують достатньо допомоги

У 2025 році спецпідрозділ ГУР «Артан» відкрив простори для підтримки ветеранів та освіти молоді у 8 містах України

Хто заплатить за вкрадений ліс? Екоінспекція через суд вимагає від Пулінського товариства 2 мільйони гривень

Микола Томенко розкритикував виробників горілки за експлуатацію Шевченка: "Боріться - поборете" на пляшці горілки

Цифрова трансформація дистрибуції: як Фелікс Черток модернізує український бізнес

Микола Томенко розкритикував легалізацію множинного громадянства для посадових осіб: "Заробити тут, а втекти – туди"

Практики відповідальної гри у світі: підходи та рішення

Законопроєкт №12377: журналістка попередила про ризики щодо державного житлового фонду

«Я поки що серйозності не бачу»: Микола Томенко пояснив, чому Україна погодилась на вибори у мирному плані

Асоціація фармацевтів України закликає до проведення публічного круглого столу щодо ініціативи продажу лікарських засобів на АЗС

У 1998-1999 роках український парламентаризм, можна вважати, скінчився, – політолог розповів про історичні зміни в Раді

«Українська команда» передала партію зарядних станцій спецпідрозділу «Рейнджер», - Палатний

"Останнє слово за нами". ЦСП "Омега" розмістили в Києві один з найбільших в Європі банерів

Юлія Тимошенко: Умови мирних угод мають бути винесені на всеукраїнський референдум

Показати ще