Боярський не приховував радості через перемогу збірної України над шведами: "Це подвиг"

В українців є шанси
Читать на русском

Заслужений артист Росії Михайло Боярський вважає, що збірна України може дійти до фіналу чемпіонату Європи-2020

Таку думку він висловив після перемоги української команди над Швецією в матчі 1/8 фіналу турніру.

В коментарях виданню Спорт-Експрес актор також зазначив, що збірна Росії виглядає не кращим чином на тлі України.

«Звичайно, наша збірна на тлі української збірної виглядає блідо»,- заявив Борський.

Популярні новини зараз

Закохана суддя "Майстер Шеф" Мартиновська поділилася почуттями і романтичними фото: "Тримайте мене"

Обірвалося життя іменитого актора з "Шерлока Холмса": його персонаж є культовим

Іменинниця Нікітюк закотила "золоту" вечірку з російською попсою, Сердючкою і букетами від чоловіків: "18 мені вже"

Комаров з "Світ навиворіт" опинився на кордоні Афганістану і розповів про пережите: "Нас весь час..."

Показати ще

За словами знаменитого вболівальника «Зенита», наша команда може дійти до фіналу турніру, адже зараз у них виросли крила. При цьому актор зазначив, що вийти до чвертьфіналу - це вже подвиг:

«Проти англійців в українців є шанси. Так, довго буде обговорюватися червона картка... Але вийшло, як вийшло. Але ще раз, Україна-молодці! Українці зможуть дійти до фіналу, у них виросли крила. Чвертьфінал - це вже подвиг. Вони дуже люті. Все може бути».

Варто відзначити, що Англії належить зіграти проти України - сенсаційного учасника чвертьфіналу. Команда Шевченка билася, боролася і поборола шведів. Довелося, звичайно, відбігати не 90, а 120 хвилин, кілька гравців отримали травми, але є історичний результат. Перемога 2: 1 в додатковий час.

Нагадаємо, тренер Швеції огризнувся на команду Шевченка, посипавши звинуваченнями.

Як повідомляла Politeka, футболісти збірної України не стримали емоцій після перемоги над шведами.

Також Politeka писала, що Яремчук і Степаненко влаштували шалені танці після перемоги над шведами.

Українських спортсменів зібралися відучити від російської: повинні говорити державною мовою

"Де українці, а де росіяни?": легендарний футболіст висловився про гру збірних на Євро-2020

Мовний скандал навколо Довбика не вщухає: батько футболіста відповів критикам

Українці хочуть називати дітей на честь Довбика, дружина футболіста не стримала емоцій: "Якщо так буде..."

91-річний дідусь пішов до університету заради диплома магістра: "Тепер я щасливий"

Змія проповзла в київське таксі, фото повзучого: "Налякав водія і пасажирів"

Чоловік втік з весілля і одразу одружився з іншою: деталі неймовірної історії

Довбика хочуть увічнити за його подвиг у матчі зі Швецією: що придумали українці

Фура впала з моста і зачепила кілька авто в Києві: кадри з місця ДТП

У РФ визнали перевагу збірної України над російською: "Подивися на техніку!"

Скандал Ніцой і Довбика отримав продовження: що відповів футболіст

Як виглядає дружина Артема Довбика, який забив переможний гол за збірну України: фото парочки

Четверо дітей залишилося без батька на Сумщині: що відомо про трагедію

"Зобов'язаний законом знати українську": Шевченку дорікнули за прес-конференції російською мовою

Відома російська співачка розповіла гірку правду про вагітність від одруженого чоловіка: "Не буду брехати..."

Лікарі кинули дівчинку, відмовивши їй у госпіталізації: "Хірург сказав, це не його проблеми"

"Сиджу, плачу": відомий російський режисер у муках встиг залишити передсмертне послання

Дівчинка випала з вікна житлового будинку: «Хотіла втекти погуляти»

П'яний водій збив на узбіччі маму з однорічною дівчинкою: "Коляска опинилася під авто"